Zostań partnerem

Recamp.pl to miejsce inspiracji rynku nieruchomości w Polsce. Uczestnikami recamp.pl są pośrednicy, agenci nieruchomości, managerowie prowadzący agencje nieruchomości, franczyzodawcy, franczyzobiorcy, deweloperzy, inwestorzy, przedstawiciele portali ogłoszeniowych, producenci oprogramowania, przedstawiciele firm świadczących usługi dla branży nieruchomości.

10. edycja recamp.pl odbędzie się 19 listopada 2021 roku w Hotelu Kuźnia Napoleońska w Paprotni koło Warszawy. Podczas tej edycji planujemy ugościć ok 400 osób z branży. Możemy śmiało powiedzieć, że recamp.pl to największa w Polsce konferencja dla branży nieruchomości.

Skupiamy się na inspirowaniu uczestników, dzieleniu się wiedzą praktyczną, nowych technologiach, marketingu, sprzedaży, narzędziach, które budują biznes w branży nieruchomości, ale także na wiedzy merytorycznej stricte związanej z obrotem nieruchomościami.

Jesteś zainteresowany ofertą partnerską pobierz ją tutaj oraz skontaktuj się z Dominiką Sadowską-Nowak (dominika@recamp.pl) – wspólnie złożymy pakiet partnerski najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. 

Nie zwlekaj. Większość stoisk i świadczeń została już wyprzedana – to już ostatni moment na decyzję i włączenie się do współtworzenia tego wydarzenia.