Prelegenci

Sylwia Gajek-Zielińska

Od 4 lat jest trenerem w sieci RE/MAX. Wprowadzając Agentów w rynek Nieruchomości wpajaja im współpracę z klientami, opartą na szacunku do swojej osoby oraz uczciwie i lojalnie zbudowanej relacji. 

Wykład
Zbuduj sobie wyłączność

Wykład mówi o tym jaki wpływ ma praca w modelu wyłączności na poczucie wartości Agenta poprzez motywację, szczerość w relacji z klientem oraz inwestycję w siebie. 
Wizerunek Agenta, czyli jak stworzyć i utrzymać wizerunek Agenta Profesjonalisty. 
Afirmacja to wykład o tym, jak wypracować w sobie motywację, by nie poddać się na kolejnych etapach kariery. Jak wsłuchiwać się w wewnętrzne "ja", by stworzyć team zwalczający wszelkie prywatne i zawodowe przeciwności. 

Grzegorz Grabowski

*Prowadzi blog Wynajmistrz.pl- jest praktykiem, który wie wszystko o najmie i podnajmie nieruchomości,
* Właściciel biura rachunkowego rozliczającego kilkuset klientów prowadzących najem, podnajem, handel lokalami mieszkalnymi, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne rodzaje działalności związane z nieruchomościami.
* Organizator szkoleń i wykładów na temat rozliczania najmu, podnajmu oraz handlu mieszkaniami,
* Autor książki: “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się w ponad 10 tys. nakładzie.

Wykład
Co Pośrednik powinien wiedzieć o VAT?

Jak wykorzystać VAT na swoją korzyść:
- Kiedy przy sprzedaży nieruchomości występuje VAT a kiedy PCC?
- Kiedy masz prawo do odliczenia VAT-u?
- Jak zarabiać na pośrednictwie 23% więcej?
- Jak zrobić remont 15% taniej? 
- Kiedy wynajem powinien być opodatkowany VAT-em?
- Czy w wynajmie krótkoterminowym jest konieczność rozliczania VAT-u?
- Dlaczego korzystając z Booking.com albo Airbnb zostajesz importerem?
Wszystko opowiem w konwencji bajki o wyprawie Baltazara Gąbki. Zgadnijcie, kogo reprezentuje Szpieg z Krainy Deszczowców? 😉

Kaśka Czerwiak

Pośredniczka nieruchomości od 1995 roku. Uczestniczka recamp.pl pd pierwszej edycji, prelegentka na 6 edycjach. Miłośniczka nowych technologii, aktywna agentka, mimowolna mentorka, marketerka certfikowana przez Digital Marketing Istitute.

Wykład
Handlarz adresów, sprzedawca, marketer czy doradca? Kim chcesz być, gdy dorośniesz?

Jaką strategię na siebie wybrać, znaleźć swój unique selling point i przekonać do siebie klientów? Które narzędzia i kanały komunikacji pomogą Ci osiągnąć cel? Synteza i analiza postrzegania ról, w których występujemy na rynku.

Joanna Legun

Jest adwokatem. Prowadzi własną kancelarię. Pomaga przedsiębiorcom rozwiązywać ich problemy prawne. W szczególności zajmuje się kwestią sporów sądowych oraz tworzenia umów. 

Wykład
Jak nie popełnić 10 kosztownych błędów przy zawarciu umowy pośrednictwa

Wykład będzie poruszał takie obszary jak:
Czy w ogóle z taką osobą warto zawrzeć umowę – weryfikacja kontrahenta
Ważenie ryzyka – ewentualne dodatkowe zabezpieczenia umowy (kary umowne, dodatkowe zabezpieczenie rzeczowe)
Zgoda małżonka
Weryfikacja osób uprawnionych do zawarcia umowy
Pełnomocnictwo do zawarcia umowy, prokura
Spółka cywilna
Forma umowy
Sposób zawarcia umowy
Klauzule abuzywne
Dowody

Jolanta Starnawska

Od 20 lat w branży nieruchomości. Od 2011 roku współtworzy własną markę pod nazwą Starnawska.pl Nieruchomości. Trener mentalny, szkoleniowiec, autorka warsztatów dedykowanych zarówno pośrednikom, jak i kadrze zarządzającej. Od 3 lat regularnie realizuję szkolenia przygotowywane na indywidualne potrzeby dla biur nieruchomości. W pracy zawodowej zawsze stawiam na ludzi, którzy są potencjałem do rozwoju. 

Wykład
Motywacja a działanie - czy optymalizacja pracy agenta nieruchomosci jest możliwa?

Temat realizowany w oparciu o narzędzia trenera mentalnego w odniesieniu do pracy w pośrednictwie na każdym szczeblu. Nasze lęki, obawy, frustracja, strach paraliżują nie rzadko to, co powinno nakierować nas na skuteczne i efektywne działanie. Czy i jak można poradzić sobie z natłokiem pracy, brakiem czasu, wypaleniem zawodowym, brakiem motywacji. Jako praktyk wiem, że oprócz oczywistych narzędzi w postaci wiedzy merytorycznej czy też narzędzi sprzedażowych , marketingowych potrzebujemy wsparcia mentalnego. Wsparcia, które pozwoli nam na optymalizowanie naszego zaangażowanie a jednocześnie uzyskiwanie coraz lepszych wyników w pracy.
Chcę, abyś mógł w trudnych momentach swojej pracy pamiętać o tym, że jesteś świetna/y w tym co robisz i nadal będziesz to robić. Każde spotkanie, nawet to pozornie uznane za porażkę, wnosi do naszego życia tyle, ile zechcemy z niego wynieść. 

Jacek Kotarbiński

Pracuje z zarządami firm, zespołami marketingu i sprzedaży, prowadzi autorskie szkolenia, warsztaty oraz indywidualny coaching.
Należy do globalnej Rady Dyrektorów POPAI The Global Association for Marketing-at Retail, największego na świecie stowarzyszenia ekspertów shopper marketingu. Należy do Rady Marek Superbrands Polska i Rady Programowej IAB Polska. W 2015 roku pojawił się na liście 100 Najbardziej Inspirujących Osób Polskiej Branży Interaktywnej.
Racjonalizuje procesy marketingu i sprzedaży, controllingu, zarządzania markami czy projektami marketingowymi. Pomaga w efektywniejszym zarządzaniu kosztami marketingu oraz zwiększeniu wartości i zyskowności firmy. 
Pracował dla takich firm i marek jak: Lotos, Energa, Polpharma, Coca-Cola, Orange, Balex Metal, EWE, Enea, Masterlease, Nikon, Deloitte, Agros Nova, Dr. Oetker, Onet.pl, Kompania Piwowarska, Kamis, Darboven, sieci banków spółdzielczych i wielu innych.

Wykład
Komunikacja marketingowa 360 usług biur nieruchomości

Strategia komunikacji biur nieruchomości. W jaki sposób biura i pośrednicy prowadzą swoją komunikację marketingową i jak sprawić by była skuteczna? 
Inspiracja i wiedza z zakresu strategii komunikacji marketingowej biur nieruchomości

Natalia Laskowska

Wiceprezes ds. operacyjny w firmie AirHelp. Pomaga pasażerom lotniczym uzyskać należne odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot. Pracuje nad usprawnieniem usług i produktów, dążąc do wzrastającego zadowolenia klientów. Budując zespół od 1 do 300 pracowników w ciągu zaledwie 4 lat, zdobyła (m.in) doświadczenie w rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz umiejętność wzmacniania potencjału jej członków, w celu efektywnego dążenia do wyznaczonych celów.

Wykład
Gdy celem jest sukces. Budowanie zespołu.

Kiedy warto przestać być samodzielnym pośrednikiem i zainwestować w zespół oraz jak zrobić to z głową?
Umiejętność pracy w zespole to kompetencja, od której często zależy sukces. Bez kooperacji trudno mówić o efektywnym działaniu. W biurze nieruchomości bardzo często pojawia się istotny dylemat: działać w pojedynkę czy zwiększać zespół? Skupić się na rozwoju zespołu czy kontynuować swoje operacyjne zaangażowanie w pracę pośrednika? Co przyniesie większą wartość dla biznesu? Celem wykładu jest przedstawienie głównych założeń z zakresu budowy efektywnego zespołu, skutecznej komunikacji i innych kluczowych aspektów zarządzania zespołem.

Michał Stanek

Sprzedaje nieruchomości i pomaga innym sprzedawać więcej. Pośrednikiem jest od 4 lat, a od roku wspiera kolegów w budowaniu swojego biznesu w oparciu o digital marketing. Ostatnio ukończył kurs DMI.
- W 2018 roku poprowadził 127 kampanii Facebook Ads
- 1/3 jego klientów pochodzi z social media
- Nie miał w swoim życiu nieruchomości, której bym nie sprzedał

Wykład
Remarketing w świecie online i offline.

Średnio konsument musi spotkać się z komunikatem o charakterze reklamowym 4-6 razy, zanim podejmie decyzje o zakupie. Budowanie wartości w oczach klientów to proces który trwa.
To sprawia, że tak ważne jest, aby ""przypominać"" swoim klientom o sobie, ponieważ nie każdy ma możliwość zrobienia kampanii typu display. Będzie więc mowa o strategiach obejmujących sieć najbliższych kontaktów na FB tak, żeby ciągle wyświetlały im się nasze treści, które jednoznacznie informują czym się zajmujemy ale nie robią tego nachalnie. Mowa tu o strategiach offline, takich jak banery, marketing szeptany czy farming.
Ścieżka zakupowa klienta jest kręta i często musi spotkać się wiele razy z naszą osobą w różnych miejscach, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że to dobry wybór. Musi porozmawiać ze znajomymi, poszukać opinii w internecie albo odwiedzić fanpage tylko po to, żeby na końcu zadzwonić z baneru zawieszonego na balkonie. To tylko nam się wydaje że klient widzi reklamę i kupuje. 

Marta Gadzińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją Ministra Infrastruktury nr 15171. Specjalizuje się w sprzedaży i najmie domów oraz mieszkań. Inwestuje w nieruchomości od 2004 roku. Ukończyła 3 kierunki studiów, w tym wycenę nieruchomości na SGH i ciągle się dokształca. Od kilku lat występuje w roli prelegenta, dzieli się swoją praktyczną wiedzą z 15 lat pracy w branży, uczestnicząc w procesie wynajęcia nieruchomości już około 500 razy.

Doświadczenie w marketingu i PR zdobywała w renomowanych międzynarodowych korporacjach takich jak L'Oreal czy BAT. Jest mentorką w programie Biznes w Kobiecych Rękach.

Ćwiczy jogę. Czas najbardziej lubi spędzać na długich spacerach z psem.

Wykład
NAJEM w agencji nieruchomości - czy, po co, jak?

Dobrze poprowadzony proces w wyłączności jest stałym, stabilnym źródłem szybkich przychodów i generatorem świetnych leadów do transakcji popytowych.

* Jak zwiększyć przychody agencji z najmu
* Jak zbudować wierne grono klientów - właścicieli mieszkań
* Jak przyspieszyć proces od przyjęcia oferty do wydania mieszkania
* Sposoby na weryfikację najemców
* Sprawdzone niestandardowe zapisy w umowach najmu
* Czy warto i jak stosować umowę zwykłą, okazjonalną i instytucjonalną

Przemysław Smalkowski

Pełen optymizmu, charyzmatyczny i motywujący lider, trener, przedsiębiorca i mówca. Praca z ludźmi to jego pasja, znany jest z pełnych energii, humoru i oryginalnego stylu prowadzenia spotkań oraz szkoleń. Uwielbia motywować ponieważ wie, że w każdym drzemią nieodkryte możliwości, które wystarczy odkryć i aktywować. Wierzy, że chcieć to znaczy móc, a każdy potrafi więcej niż mu się na pozór wydaje.

Na co dzień współtworzy i zarządza siecią biur nieruchomości Express House i apartamentów hotelowych Rint, w których to pełni funkcję Prezesa Zarządu. Konsekwentnie realizuje wizję oferty adresowanej nie tylko do klientów indywidualnych, ale też potencjalnych inwestorów. Współpracował min. z ING Group, Home Broker S.A. czy Baltimpex Telecom Group S.A., który przyznał mu nagrodę „Debiut Roku 2010”

Prywatnie wspiera różne organizacje i lokalne inicjatywy. Jest synem, mężem, ojcem, bratem, przyjacielem i aktywnym kibicem wielu sportów indywidulnych jaki i grupowych.

Wykład
Tysiące kilometrów, czy wygodny fotel? Praktyczne wskazówki jak zarządzać na odległość i zbudować zespół marzeń.

Z prelekcji dowiesz się:

* Jak współpracować w spółce wielo(cztero)osobowej. Korzyści i wyzwania.
* Jak utrzymać standard obsługi mając wiele oddziałów
* Jak sprawić żeby ludzie chcieli u Ciebie zostać (ścieżka kariery jako odpowiedź na rotację w branży)

Rafał Szczeponek

Prawnik, Pośrednik w obrocie nieruchomościami. W 2006 r. uzyskał licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5913 i prowadzi własne biuro nieruchomości w Katowicach. Wykładał na kursach licencyjnych, prowadzi wewnętrzne szkolenia dla biur nieruchomości (w tym dla sieci franczyzowych), prelegent na seminariach i szkoleniach dla pośredników i zarządców. Uczestnik prac legislacyjnych nad ustawami regulującymi rynek nieruchomości.

Ukończył także studia podyplomowe ""Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie - Inspektor ochrony danych"" w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych.

Publikuje w branżowych wydawnictwach. Miłośnik dobrego kina i muzyki rockowej.

Wykład
Pośredniku - bądź na bieżąco z prawem. Zmiany w prawie dla pośredników - podsumowanie 2018 roku i prognoza na przyszłość.

Uczestnicy otrzymają kompendium wiedzy o najważniejszych zmianach w prawie obrotu nieruchomościami i o nowych prawnych uwarunkowaniach prowadzenia biura nieruchomości. Prezentacja obejmie takie tematy, jak: własność lokali, zmiany w ustawie o ochronie praw lokatorów (nowy typ najmu, zmiany dotyczące lokali socjalnych i pomieszczeń tymczasowych), zmiany w egzekucji (nowa ustawa o komornikach), ochrona danych osobowych (ocena wdrożenia i funkcjonowania biur pod rządami RODO), obowiązki w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (wdrożenie procedur, identyfikacja klienta itp.), nowe terminy i zasady przedawnienia w KC, wybrane zmiany w podatkach, projektowane zmiany w nabywaniu nieruchomości rolnych i inne projekty dotyczące obrotu nieruchomościami.

Kamil Wysocki

Filmowiec, fotograf, ojciec i pasjonat nowych technologii. Doświadczenie filmowe zbierał pracując w Polsce oraz w Szkocji. Z rynkiem nieruchomości i pracą pośredników zapoznał się w Wielkiej Brytanii. Tam przez kilka lat miał okazję obserwować jak działa brytyjski rynek nieruchomości i w jaki sposób pośrednicy wykorzystują narzędzia marketingowe w swojej pracy. Pracował z dwoma najprężniej działającymi firmami w UK dostarczającymi wideo, fotografię, rzuty, wizualizacje i inne wizualne narzędzia wykorzystywane w promocji na rynku nieruchomości.

Wykład
Wideo w nieruchomościach - Najlepsze praktyki naszych zachodnich sąsiadów.

Wideo jest narzędziem marketingowym przynoszącym największe zwroty z inwestycji. Na dzień dzisiejszy pośrednicy w Polsce w bardzo małym stopniu wykorzystują wideo w swojej pracy- w porównaniu do swoich kolegów z zachodu Europy. Na wykładzie zaprezentowane zostaną dobre praktyki wykorzystania wideo marketingu w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Ilona Mastalerz

Nie boi się wyzwań i ryzyka. Skuteczna pośredniczka, efetywna motywatorka, wspierająca szefowa. O sobie mówi tak: ""Mój zespół jest moją pasją. Dlatego dbam o rozwój każdego z osobna, motywuję do udziału w konferencjach min. w Portugalii po Indie, Australię czy USA. Patrzenie na każdy sukces ładuje moje baterie. Ja pracuje dla Zespołu, a Zespół dla mnie jest partnerem w biznesie. Przez ponad trzy lata organizowałam szkolenia otwarte bo zależy mi by nasz zawód był szanowny. Obecnie realizuję projekt którego jestem autorem: Usługa Premium dla rynku komercyjnego w branży nieruchomości w Polsce."

W wolnym czasie pisze książkę.

Wykład
Jak efektywnie rekrutować?

1. Dekalog rekrutera.
2. Twój wybór: Multi-biura i rozwój czy biuro kameralne?

Jolanta Urban

​W branży od 1976 roku, były dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Poznaniu, pośrednik od 1989 roku, członek byłej Komisji Odpowiedzialności Zawodowej Pośredników przez 12 lat, obecnie mentor, wykładowca.

Wykład
Wiedza najlepszą inwestycją. Wykład podsumowujący.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to zawód interdyscyplinarny dla ludzi inteligentnych, sprytnych, otwartych, z dużym poczuciem własnej wartości. Ale i świadomych swych kompetencji lub ich braku, uciekających od wiedzy połowicznej, stale rozwijających się.

Joanna Różankowska

Poznajcie Joannę: pośrednika w obrocie nieruchomościami, w zawodzie od 2013 r. Joanna wiedzę teoretyczną z zakresu obrotu nieruchomościami zdobyła na Warszawskiej Politechnice. Praktykę rozpoczęła od pracy na umowach zwykłych, po 3 latach zdecydowała się na umowy wyłączne, gdzie osiąga ponad 95% skuteczności! Od 2016 r. prowadzi własne biuro nieruchomości SPRINT HOUSE, jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Zawsze współpracuje, większość transakcji dokonuje w systemie MLS WSPON. Nieustannie szkoli siebie i innych, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, propaguje dobre standardy pracy agenta nieruchomości w sieci i w realu.
Lubi pęd życia i świetnie się w nim odnajduje, dużo podróżuje, ale woli krótkie i intensywne wyjazdy od dłuższych urlopów. Dla relaksu pisze wiersze, które często wygrywają wszelkiego rodzaju konkursy.

Wykład
Jak zaczęłam zarabiać więcej dzięki MLS.

Joanna krótko i rzeczowo odpowie:
- czy opłaca się współpracować z innym pośrednikiem,
- ile czasu i pieniędzy trzeba zainwestować i ile można zyskać, 
- jaki jest sekret pozyskania oferty na wyłączność, 
- jak dobrze i szybko sprzedać nieruchomość, 
- jak skutecznie obsłużyć Klienta kupującego.

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś – urodzony w 1960 w Warszawie. Syn pisarza Kazimierza Orłosia.
Absolwent wydziału aktorskiego warszawskiej PWST (1983). Wśród ról teatralnych – Vladimir w „Czekając na Godota“ Samuela Becketta w reżyserii Antoniego Libery (1983) oraz Jan w „Wieczerniku“ Ernesta Brylla w reżyserii Andrzeja Wajdy (1985).
Studiował aktorstwo także w London Academy of Music and Dramatic Art.

Wystąpił w wielu filmach i serialach.

W 1991 roku rozpoczął współpracę z TVP jako prezenter. Od czerwca 1991 do sierpnia 2016 roku prowadził „Teleexpress“ w TVP1, od 2014 również „Teleexpress Extra“ w TVP Info, prowadził cykle programów, m.in „Oko w oko“, „A to Polska właśnie“, „Trochę kultury“, „Trzysta procent normy“, „Nie ma jak Polska“ czy „Firmowe ewolucje“, „Wielkie Testy TVP“ (wszystkie w TVP1), a także wiele jednorazowych wydarzeń na antenie TVP, takich jak festiwale w Opolu, Sopocie, gale Wiktorów, 50-lecie Telewizji Polskiej, studio Festiwali Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Od wielu lat prowadzi gale biznesowe, premiery filmowe, koncerty, uroczystości firmowe.
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wystąpień publicznych.
Jest autorem dwóch książek z zakresu rozwoju osobistego: „Jak występować i zabłysnąć“ (2015) oraz „O sztuce wystąpień publicznych“ (2018).

Ambasador akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom“.

Laureat nagród telewizyjnych – dwóch Telekamer oraz czterech Wiktorów (w tym Superwiktora).

Wykład
Ekspresowa Autoprezentacja Pośrednika - jako element budowy marki osobistej oraz marki usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Budowanie marki osobistej odbywa się już na etapie autoprezentacji, gdzie przekaz zależy od komuniakcji niewerbalnej

Mikołaj Roszak

Prezes firmy Skarbiec Kamienic. Firma zajmuje się zakupem, kamienic remontem części wspólnych oraz sprzedażą lokali dla indywidualnych inwestorów.

Wykład
Współpraca z inwestorem przy transakcjach powyżej 5 000 000 zł

* Dowiesz się na jakie elementy zwracają uwagę inwestorzy, analizując nieruchomości, a na jakie przy wyborze pośrednika.
* Jak ważna jest współpraca między agentami przy sprzedaży nieruchomości powyżej 5 000 000 zł.
Poznasz spojrzenie inwestora, który zakupuje nieruchomości powyżej 5 000 000 zł.
* Czym różni się spojrzenie inwestora od spojrzenia konsumenta na nieruchomości.

Mirosław Chudy

Przedsiębiorca i udziałowiec w kilku firmach informatycznych. Od ponad 2 lat tworzy produkt Spotbrowser.com, wspomagający sprzedaż i wynajem nieruchomości.
Trener biznesu i ekspert z zakresu budowania modeli i strategii biznesowych. Ponad 500 godzin szkoleń z zakresu: przedsiębiorczości, modeli biznesowych, strategi biznesowych, biznesplanów, wrażania innowacji, budowania startupów.
Na co dzień kibic Juventusu Turyn :)

Wykład
Nowy kanał w komunikacji z klientem, czyli jak podnieść jakość obsługi klienta.

Prezentacja rozwiązań, które nie tylko zwiększą jakość obsługi, ale zoptymalizują czas pracy i obniżą koszty obsługi ofert.
- narzędzia dedykowane dla branży, usprawniające proces obsługi klientów
- możliwość wypróbowania omawianych narzędzi
- w przestrzeni targowej będą preferencyjne stawki na zakup narzędzi

Basia Chalińska

Pośredniczka, właścicielka biura nieruchomości, praktyk wyłączności. Manager i trener zespołu agentów. Współorganizatorka recamp.pl. Koordynatorka MLSa na Wielkopolskę.

Wykład
Jak zaczęłam zarabiać więcej -
rozmowy dotyczące historii sukcesów


​oraz

Panel dyskusyny
Jak nas widzą nasi Klienci?
Podczas panelu spojrzymy na nasz zawód okiem naszych Klientów. Porozmawiamy z pośrednikami pracującymi w różnych modelach - jak możemy poprawić nasz wizerunek. Powalczymy z zarzutami, które pojawiają się w naszym kierunku najczęściej. Ostatecznie zbudujemy oczekiwany przez Klienta model współpracy z pośrednikiem. Kto zasiądzie w panelu - tego dowiemy się w kolejnych postach dotyczących panelu.

Krzysiek Kowalkowski

Współwłaściciel i lider warszawskiego zespołu pośredników a jednocześnie marketing manager w Moje Nowe M. Współorganizator recamp.pl.
Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, wspiera swoją pracą i zaangażowaniem rozwój MLS w Polsce. 

Wykład
Warsztat MLS - pokazujemy narzędzie

Dowiecie się czym jest MLS, jakie korzyści mają pośrednicy pracujacy w ramach MLSa. Pokażemy Wam narzędzie od środka, jak z niego korzystamy i jak zarabiamy dodatkowe pieniądze dzięki współpracy w ramach MLS.

oraz

Panel dyskusyny
Jak nas widzą nasi Klienci?
Podczas panelu spojrzymy na nasz zawód okiem naszych Klientów. Porozmawiamy z pośrednikami pracującymi w różnych modelach - jak możemy poprawić nasz wizerunek. Powalczymy z zarzutami, które pojawiają się w naszym kierunku najczęściej. Ostatecznie zbudujemy oczekiwany przez Klienta model współpracy z pośrednikiem. Kto zasiądzie w panelu - tego dowiemy się w kolejnych postach dotyczących panelu.

Bolesław Drapella

20 lat doświadczenia w e-biznesie. Przedsiębiorca specjalizujący się w sektorach online branży lotniczej, turystyczno-hotelarskiej, ogłoszeń w internecie oraz szerzej w branży nieruchomości.
W przeszłości Prezes AirHelp Poland oraz Chief Operating Officer w Grupie AirHelp. 
Założyciel i prezes RoomAuction.com Ltd – zwycięzcy konkursu InfoShare Startup Contest w 2015r., w ramach którego zwyciężył w głosowaniu Jury z przeszło 150 innymi startupami z 19 krajów.

Wykład
Toolbox

8 minutowe prezentacje na sali głównej. Prezentacje mają na celu opisywać konkretny produkt. Po prezentacjach grupa ekspertów będzie miała możliwość przez 3 min zadawania pytań prezentującym. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez ekspertów i otrzyma możliwość zaprezentowania swojego produktu drugiego dnia na dużej sali wykładowej.

Patrycja Piekutowksa

Patrycja Piekutowska, wybitna skrzypaczka - solistka i pedagog, w tym roku obchodzi 20-lecie swojej kariery artystycznej. Zagrała blisko 900 koncertów w 39 krajach świata. Jest doktorem habilitowanym sztuk muzycznych, Występowała w tak prestiżowych salach jak m.in.: Teatro Colón w Buenos Aires, Sala São Paulo oraz Teatro Guaíra w Brazylii, Lincoln Center i Carnegie Hall w Nowym Jorku, National Center for the Performing Arts w Pekinie, Tianjin Grand Theater, a także m.in. w filharmoniach w Santiago de Chile, Montevideo, Pekinie, Hamburgu, Kijowie, Belgradzie i innych. Nagrała 12 płyt CD, z czego 8 poświęconych muzyce polskiej głównie XX wieku. Za nagranie Capriccio Krzysztofa Pendereckiego pod batutą Kompozytora otrzymała w 2008 roku w Cannes nagrodę płytową MIDEM Classic Award oraz nagrody w Belgii, Hiszpanii, Luxemburgu i we Włoszech. 5 lat temu została producentem swojej niezwykłej płyt rozrywkowej, My Journey, opowiadającej o 12 miastach na 4 kontynentach, którymi artystka związana jest w szczególny sposób. Dzięki tej płycie dotarła do wielu słuchaczy, którzy nie muszą być melomanami klasyki, gdyż jest to płyta całkowicie rozrywkowa.
Od 10 lat prezentuje również na całym świecie swój unikalny recital na skrzypce „Od Bacha do Pendereckiego” promujący głównie polską muzykę współczesną, który wykonała ponad 100 razy. W ubiegłym roku prezentowała ten projekt w Kuala Lumpur, Sydney, Melbourne i w Singapurze.
Jest laureatką dyplomu Lidera Przyszłości Fundacji Godła Teraz Polska za szczególne zasługi w łączeniu sztuki i biznesu oraz brązowy medal Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Gloria Artis.
Rok temu realizowała też autorski projekt wywiadów z polskimi gwiazdami muzyki klasycznej „Muzyczny Olimp” dla polskiej edycji magazynu Vogue.
Prowadziła też przez trzy lata od 2015 r. intensywne działania charytatywne na rzecz kardiochorurgii dziecięcej tworząc cykl koncertów „Otwarte Serca - Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii Dzieciom”.