Witaj na recamp.pl – miejscu, które sprawi że Twój biznes w nieruchomościach będzie rósł, a Ty wraz z nim. Jak? To proste. Zostaniesz współtwórcą, czynnym uczestnikiem nowego podejścia do pośrednictwa nieruchomości.

To tu w partnerskiej atmosferze, przyjacielskim klimacie i warsztatowej formie otrzymasz wiedzę i narzędzia, które z powodzeniem będziesz na co dzień wykorzystywać w Twojej pracy. Bo przecież dziś, w świecie nastawionym na ciągły wzrost konkurencyjności, potrzebujemy wiedzy prawnej, merytorycznej, ale też w głównej mierze – marketingowej i sprzedażowej!

Soczyste warsztaty dla agentów i pośredników

recamp.pl jest tu i teraz odpowiedzią na potrzeby nas – pośredników i wszystkich tych, którzy chcą poznać mechanizmy nowych mediów. Zagłębić się i wykorzystać nowoczesny marketing, zbudować i pielęgnować swój wizerunek w social media, a przede wszystkim wymienić się wspólnymi doświadczeniami i z nich czerpać wiedzę do rozwoju osobistego.

recamp.pl zakłada prostą formę soczystych prelekcji i inspirujących warsztatów, które są początkiem do dyskusji i wymiany poglądów w każdym z tematów.

Skąd się wziął pomysł?

Idea zrodziła się na początku lipca 2013. W jednym czasie i miejscu spotkało się kilka osób z całej Polski, reprezentujących branżę nieruchomości, w tym pośrednicy i doradcy rynku nieruchomości, blogerzy, przedstawiciele serwisów związanych z nieruchomościami. Wymiana poglądów ludzi z różnych „bajek” okazała się cennym źródłem inspiracji i pomysłów na siebie i na swoją pracę… Uświadomiliśmy sobie, że czas biegnie a rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia i my musimy zmieniać się razem z nim. Forma luźnego spotkania, w czasie którego każdy mógł wyrazić swoją opinię i podzielić się swoim doświadczeniem okazała się „strzałem w dziesiątkę” i stąd narodził się pomysł na kontynuowanie tej idei w szerszym gronie ciekawych i inspirujących ludzi.

Do tej pory zorganizowaliśmy dziewięć głównych edycji recamp’u:
1. edycja w Dobieszkowie – 50 osób – listopad 2013

2. edycja w Smardzewicach – 100 osób – marzec 2014

3. edycja w Licheniu Starym – 130 osób – październik 2014

4. edycja w Paprotni – 175 osób – kwiecień 2015

5. edycja w Paprotni – 306 osób – październik 2015

6. edycja w Ożarowie Mazowieckim – 430 osób – 15-16 kwietnia 2016

7. edycja w Rawie Mazowieckiej – 540 osób – 17-18 marca 2017

8. edycja w Rawie Mazowieckiej – 510 osób – 13-14 kwietnia 2018

9. edycja w Rawie Mazowieckiej – 500 osób – 4-6 kwietnia 2019

10. edycja w Kuźni Napoleońskiej w Paprotni –450 osób – 19-20 listopada 2021

ORGANIZATORZY

Agnieszka
Szałęga-Gazda


Pośredniczka, właścicielka biura, nieustannie pcha się do (w) góry. Organizatorka dużych recamp-ów i Akademii Kupującego.

Dominika
Sadowska-Nowak


Właścicielka biura w Poznaniu, Pośredniczka w segmencie premium, organizatorka dużych recampów i Akademii Sprzedaży.

Rafał
Szelenbaum


Właściciel biura, Pośrednik na rynku warszawskim. Fanatyk MLS i współpracy między biurami.