UWAGA! zmiana 9 listopada: na imprezę wieczorną wymagamy testów lub potwierdzenia pełnego zaszczepienia


PODSTAWOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA EPIDEMICZNEGO NA

10. edycji recamp.pl w roku 2021.


 • Jeśli jesteś chory lub miałeś kontakt z osobą chorą, zostań w domu!
 • Wstęp na teren hotelu i Konferencji w dniach 18-20 listopada będą miały wyłącznie osoby posiadające samodzielnie wydrukowany IDENTYFIKATOR, zawierający unikalny kod QR potwierdzający poprawną rejestrację oraz prawo do uczestnictwa w wydarzeniu.
 • Jeśli jesteś zaszczepiony, przygotuj proszę zaświadczenie do okazania – liczba osób niezaszczepionych mogących wziąć udział w imprezie jest ograniczona, więc okazanie zaświadczenia da Ci pewność udziału w Konferencji!
 • jeśli wybierasz się również na imprezę wieczorną - musisz być w pełni zaszczepiony (QR kod covidowy) lub posiadać imienny, negatywny test PCR lub antygenowy zrobiony nie wcześniej niż 48h przed wydarzeniem. Taki test będzie można zrobić samemu przed recampem, lub na miejscu 19ego w godzinach 8-12 rano w cenie 119zł, płatność tylko kartą

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

W Konferencji może wziąć udział:  osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę COVID-19. 


Na terenie Konferencji nie mogą przebywać osoby które są chore, jak również te, które przebywają w domu z osobą odbywającą izolację w warunkach domowych, albo same są objęte kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych, w związku z chorobą COVID-19.


W Konferencji nie powinny uczestniczyć osoby, które miały na podstawie posiadanej wiedzy możliwy kontakt bezpośredni, z osobą, u której stwierdzono niedawno zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 i istnieje wysokie ryzyko i prawdopodobieństwo rozprzestrzeniania choroby zakaźnej wśród pozostałych uczestników Konferencji.


Podczas Konferencji, pamiętaj o:

 • noszeniu maseczki (jeśli nie masz, możesz ją nabyć na recepcji recamp);
 • zachowaniu dystansu i utrzymywaniu minimum 1,5m odległości od innych uczestników;
 • częstym myciu i dezynfekcji rąk przy użyciu środków dostępnych na Konferencji;
 • zasłanianiu ust podczas kichania lub kaszlu;
 • przygotowaniu się do rejestracji tak, aby weryfikacja kodów QR i wydawanie opasek było jak najszybsze.
 • niezwłocznym poinformowaniu Organizatora w przypadku stwierdzenia u siebie lub innego uczestnika Konferencji niepokojących objawów chorobowych tj. uporczywy kaszel, duszności lub gorączka
 • przestrzeganiu zasad oraz stosowaniu zaleceń Organizatora

Przy wejściu na teren hotelu, oprócz weryfikacji kodów QR, zostanie wykonamy pomiar temperatury, aby wejść na teren hotelu musisz mieć temperaturę niższą niż 38 stopni Celsjusza. W przypadku wyższej temperatury, Organizator może odmówić wstępu lub skierować na test.

 

Uczestnicy z widocznymi objawami chorobowymi nie zostaną wpuszczeni na teren konferencji lub zostaną skierowani przez Organizatora do wydzielonego punktu (izolatorium), celem wykonania testu na covid-19. Koszt wykonania testu to 119 PLN. Płatne na miejscu, tylko kartą płatniczą. Możliwość wykonania testu na miejscu wyłącznie w godzinach 8-12.


W przypadku stwierdzenia u któregoś z uczestników Konferencji niepokojących objawów (kaszel, duszności, gorączka) Organizator ma prawo skierować uczestnika do izolatorium, w celu wykonania testu na obecność wirusa SARS-COV-2 lub/oraz nakazać opuszczenie terenu Konferencji, również w przypadku odmowy wykonania testu lub jego pozytywnego wyniku.

 

PROCES REJESTRACJI

W celu przyspieszenia rejestracji i uniknięcia kolejek prosimy o przygotowanie wcześniej poniższych rzeczy:

 • unikalny Kod QR, który otrzymasz wcześniej mailem na adres podany przy rejestracji. Jeden uczestnik = jeden unikalny kod QR. ID z wydrukowanym kodem QR jest również Twoim identyfikatorem. Na miejscu otrzymasz specjalne na nie etui oraz 'smycz' do ID.
 • Unijny Certyfikat COVID (jeśli posiadasz) – certyfikat posiadają osoby zaszczepione lub osoby, które przeszły chorobę; certyfikat można pobrać (dla uczestników z Polski) z Internetowego Konta Pacjenta (IKP) – pacjent.gov.pl, Aplikacja mojeIKP, Aplikacja mObywatel. Certyfikat możesz mieć wydrukowany lub pokazać nam go na ekranie telefonu.

  Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/certyfikat/o-certyfikacie-informacje 

UWAGA: Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną w kraju zastrzegamy sobie prawo do zmiany procedur covidowych nawet tuż przed wydarzeniem. O takiej decyzji powiadomimy uczestników na min. 3 dni kalendarzowe przed wydarzeniem.


Zmiana z 9 listopada: Dla osób uczestniczących w imprezie wieczornej wprowadzamy obowiązek udokumentowania pełnego zaszczepienia (certyfikat covid z kodem QR) lub dostarczenia imiennego negatywnego wyniku testu (PCR lub antygenowy) nie starszego niż 48h.  W godzinach 8-12 19 listopada będzie również możliwość odpłatnej realizacji testu na miejscu Konferencji (dla osób, które nie zrobią go wcześniej samodzielnie). 

 

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z:

Instrukcją bezpieczeństwa epidemicznego 10. edycji recamp.pl

Procedurą postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem w trakcie Konferencji 10. edycji recamp.pl

 

 

 


© 2020 RECAMP 

PRYWATNOŚĆ  

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.