[one_third]

Wypełnij formularz


[/one_third]
[two_third_last]

Dołącz do ludzi z branży nieruchomości – ludzi pełnych entuzjazmu i pasji, chcących dzielić się wiedzą i doświadczeniem!

Zostaw już teraz namiary do siebie, poinformujemy Cię o szczegółach. Warto również śledzić naszą grupę na FaceBook’u – tam zawsze najwięcej wieści!

Wypełnienie tego formularza zajmie mniej niż minutę. Pamiętaj jednak, że nie jest to jeszcze zgłoszenie na najbliższe warsztaty. Do niczego Cię nie zobowiązuje.

Gdy tylko pojawiły się informacje o warsztatach Recamp, wiedziałam, że muszę na nie pojechać. I choć w nazwie było jasno określone, że są dla agentów i pośredników nieruchomości, to wiedziałam, że i dla siebie znajdę w nich miejsce. I nie zawiodłam się. 2 dni pełne ciekawych warsztatów i inspirujących rozmów z osobami, których znałam tylko z internetu, a wrażenie jakby znało się ich od dawna. Wyjątkowa atmosfera, wszystko dopięte na ostatni guzik. I człowiek wrócił naładowany taką pozytywną energią, że z niecierpliwością wyczekuje na edycję nr 2. Zatem do zobaczenia na niej!

Dominika Dąbrowska Sceny Domowe 6 lutego 2014


[/two_third_last] Odds och marginaler i roulette