​Recamp Szkolenia

To nowa inicjatywa Recamp, której celem jest dostarczanie na rynek profesjonalnych szkoleń dla pośredników w obrocie nieruchomościami. Szkolenia mają na celu podnoszenie umiejętności sprzedażowych, marketingowych i biznesowych agentów nieruchomości.

Chcemy, aby pośrednicy, który kończą szkolenia i kursy recampowe pracowali na najwyższych standardach obsługi klienta, wykorzystywali najnowsze trendy biznesowe, w celu podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wyłączność

20 września, Poznań - Katowicka 53b lok. 108, biuro MojeNoweM

28 września, Katowice - Dyrekcyjna 10, biuro QRS Nieruchomości

12 października, Warszawa - Jaszowiecka 8 lok. 4, biuro MojeNoweM

Kolejne edycja
To już kolejna edycja szkolenia z 'wyłączności'. Po sukcesie i pozytywnych opiniach uczestników szkolenia w Warszawie, postanowiliśmy powtórzyć szkolenie.


Dla kogo
Może w nim wziąć każdy agent nieruchomości. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zacząć pracę na 'wyłącznościach' albo całkowicie zmienić swój styl pracy.Liczba miejsc jest ograniczona. 


Uwaga Managerowie i Właściciele
Aktualnie pracujemy nad szkoleniem mastermindowym dla Managerów i Właścicieli, którego celem jest przekazanie wiedzy, ustalenia planu działań oraz egzekujca i monitorowanie wdrażania wyłączności w firmach. Chcemy, aby managerowie stali się ewangelistami wyłączności w swoich organizacjach. 


Cel szkolenia
Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom zalet płynących z pracy na umowach wyłącznych - zarobki, polecenia, czas pracy, zadowolenie z pracy, mniejszy stres. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się, jak działa wyłączność, co dobrego z niej wynika dla Klienta, czym jest dla Pośrednika oraz przede wszystkim dlaczego warto podpisywać umowy na wyłączność i jak to robić.


Kto poprowadzi szkolenie
Szkolenie poprowadzi Basia Chalińska - agent nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku, lider zespołu poznańskiego MOJE nowe M, współorganizatorka największej i najbardziej inspirującej konferencji branży nieurchomości http://recamp.pl 


Efekty szkolenia
Każdy uczetnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz wyjdzie ze spotkania z pełnym przekonaniem i zaangażowaniem do zmiany swojego systemu pracy na ten oparty o umowy wyłączne. 


Szkolenie otwarte
- Early (10 sztuk) - 220 zł netto
- Standard (20 sztuk) - 250 zł netto
- Late - 300 zł netto


Generowalnie i marketowanie leadów

14 września, Warszawa - Jaszowiecka 8 lok. 4, biuro MojeNoweM

26 września, Poznań - Katowicka 53b lok. 108, biuro MojeNoweM

Kolejne edycja
To już kolejna edycja szkolenia z 'generowania leadów'. Podobne szkolenia odbywają się od kilku miesięcy w biurze MojeNoweM, postanowiliśmy przekazać naszą wiedzę i doświadczenie szerzej.


Dla kogo
W szkoleniu może wziąć udział każdy agent nieruchomości. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zacząć systematycznie generować nowe leady sprzedażowe oraz marketować je, w celu znacznego zwiększenia przychodów ze sprzedaży.


Cel szkolenia
Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom na czym polega systematyczne generowanie leadów oraz jakie korzyści sprzedażowe za sobą niesie. Uczestnicy dowiedzą się czym jest lead, będą tworzyć różnego rodzaju sposoby generowania leadów, a następnie skutecznego ich marketowania. Po szkoleniu każdy uczestnik nauczy się tego, jak pracować z wszystkimi osobami, które do tej pory spotkał w swoim życiu zawodowym i prywatnym, po to, aby generowały one nową sprzedaż, sprzedaż powracającą oraz sprzedaż z polecenia. 


Kto poprowadzi szkolenie
Szkolenie poprowadzi Krzysiek Kowalkowski - marketer, manager produktów związanych z branżą nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku, lider zespołu warszawskiego MOJE nowe M, współorganizator największej i najbardziej inspirującej konferencji branży nieurchomości http://recamp.pl 


Efekty szkolenia
Każdy uczetnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz wyjdzie ze spotkania z pełnym przekonaniem, że każda osoba, którą agent nieruchomości codziennie spotyka na swojej drodze powinna generować jej sprzedaż. Pozna też najbardziej efektywne sposoby generowania i marketowania leadów.


Szkolenie otwarte
Cena: 
- Early (10 sztuk) - 220 zł netto
- Standard (20 sztuk) - 250 zł netto
- Late - 300 zł netto
Należy potwierdzić uczestnictwo zapisując się na ten event i opłacając koszty uczestnictwa. 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz do Basi lub Krzyśka