fbpx

#recamp10

25-26 listopada 2020

KUP BILET NA 10. edycję RECAMP

Cennik w wersji Early Birds

-29% od cen tuż przed recampem.

200

brutto

#recamp10

live & nagrania

499

brutto

#recamp10 
merytoryka


849

brutto

#recamp10

merytoryka 

+ wieczorne party


1150

brutto

#recamp10

merytoryka 

+ wieczorne party

+ dowolna Akademia


 • Wykłady online
 • Nagrania wykładów
 • Wykłady
 • Przerwy kawowe
 • PGE Narodowy
 • Targi
 • Networking
 • Wykłady
 • Przerwy kawowe
 • PGE Narodowy
 • Targi
 • Networking
 • Wieczorne party na PGE Narodowym  do 4 rano (uroczysta kolacja i open bar)
 • Wykłady
 • Przerwy kawowe
 • PGE Narodowy
 • Targi
 • Networking
 • Wieczorne party na PGE Narodowym do 4 rano (uroczysta kolacja i open bar)

Dowolna Akademia

 • podczas #recamp10 (19/03)
 • dowolna później w 2020


nie czekaj!


Ze względów organizacyjnych, cena biletu rośnie bliżej wydarzenia. Dzieje się to w momencie wyczerpania poprzedniej puli promocyjnej lub upłynięcia czasu przewidzianego na tańsze bilety. Nie warto więc zwlekać z zakupem na ostatnią chwilę.

RECAMP to

Recamp.pl to najbardziej inspirująca konferencja w branży nieruchomości w Polsce. Z okazji 10. edycji szykujemy wydarzenie na ok 600 uczestników z całej Polski, które odbędzie się na najsłynniejszym stadionie w Polsce: PGE Narodowym w Warszawie!


Recamp.pl to inicjatywa promująca najlepsze projekty branżowe. Recamp.pl to ludzie, szkolenia, nauka, doświadczenie, kontakty, marketing, sprzedaż i biznes.

Recamp to agenci nieruchomości, deweloperzy, rzeczoznawcy, portale ogłoszeniowe, dostawcy oprogramowania, CRMy, homestagerzy, fotografowie, startupy branżowe, szkoleniowcy, trenerzy, studenci. Nie może Ciebie tam zabraknąć.

#RECAMP10 dla Franka Wierzchowskiego

Recamp to nie tylko merytoryka, targi oraz impreza wieczorna. Od samego początku jednym z najważniejszych powodów, dla którego recamp istnieje jest wspieranie bliskich naszym sercom celów charytatywnych. 


w Tym roku wspieramy dzielnego 14 letniego Franka.

​​


Dotychczasowe życie rodziny Franka skończyło się w czerwcu 2019, kiedy Franek omal nie zginął wracając na rowerze do domu. Był już naprawdę blisko, kiedy zadzwoniła do rodziców mama Franka przyjaciela. Powiedziała, że doszło do wypadku. Rodzice tak, jak stali, tak wybiegli z domu. Franek leżał na ulicy. Był nieprzytomny, a rodzice tylko się modlili, żeby żył.


Franiu jadąc na rowerze został uderzony przez rozpędzony samochód. Siła uderzenia była tak ogromna, że Franek przeleciał w powietrzu prawie dwadzieścia metrów dalej. W szpitalu lekarze podjęli decyzję o utrzymaniu go w śpiączce farmakologicznej a rokowania co do jego przeżycia były bardzo niepewne.


Przez ciężki uraz wielonarządowy (m.in. stłuczenie płuc, złamanie kilku żeber i kości łokciowej, uraz czaszkowo-mózgowy), lekarze nie podjęli się od razu operacji uszkodzonego złącza potyliczno-szyjnego. Dopiero po prawie dwóch tygodniach kiedy stan syna się ustabilizował a obrzęk mózgu zmniejszył lekarze zdecydowali się na ryzykowną, ale udaną operację zespolenia głowy z szyją. Franek przez ponad miesiąc przebywał w szpitalu, a następnie trafił do Kliniki Budzik.


Tu co dnia wraz z rodzicami Franek walczy, aby ponownie mógł być samodzielny. Powrót do zdrowia po takim wypadku, jaki przeżył cudem  jest żmudne i czasochłonne. Wiemy, że czas w Budziku dla Franka powoli dobiega końca, a po opuszczeniu Kliniki,  nadal będzie potrzebować intensywnej rehabilitacji i opieki. Dlatego już teraz musimy zbierać środki na jego dalsze leczenie.


Chcemy aby Franek znowu stał się tym 14-latkiem, którego wszyscy pamiętają. Dlatego podczas 10. edycji prowadzimy loterię oraz aukcję, a w internecie zbieramy pieniądze na rehabilitację Franka przez prowadzona specjalną grupę z licytacjami wartościowych przedmiotów i usług. Zobacz!


MIEJSCE

PGE Narodowy w Warszawie

Miejsce, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Jeden z najbadziej charakterystycznych obiektów w kraju gotowy pomieścić aż 53 tysiące kibiców. To więcej niż osób zajmujących się w nieruchomościami w Polsce. Powinno to więc wystarczyć na 10. edycję recamp ;)!

 • to również przestronny obiekt konferencyjny
 • bezpłatny dostęp do Internetu
 • możliwość zwiedzania stadionu
 • run-recamp-run z prysznicem po biegu w szatni Reprezentacji Polski! 
 • rewelacyjny widok na płytę stadionu
 • doskonała lokalizacja w centrum Polski - dojazd łatwy, gdziekolwiek mieszkasz

AKADEMIA 10. EDYCJI RECAMP

25 listopada, czyli dokładnie dzień przed 10. edycją recamp.pl, w hotelu Best Western Felix odbędzie się akademia recamp. Będą to aż 4 ścieżki tematyczne. Warto więc zakupić pakiet wraz z akademią i w ten sposób uczestniczyć w 2-3 dniowym recampie. Spora część uczestników przyjedzie już w środę wieczorem, aby w czwartek uczestniczyć w akademii (ilość miejsc ograniczona). Dzień później recamp właściwy z imprezą do rana. Zapraszamy!


Liczba miejsc na każdym z warsztatów jest ściśle ograniczona - warto więc kupić bilet na Akademię szybciej!


UCZESTNICY POPRZEDNICH EDYCJI

quote-left

Po tym wykładzie poczułem się zainspirowany. Wcześniej nie patrzyłem na podnajem pod kątem inwestycyjnym. To jest to czego oczekuje na recamp. Konkretnej i rzeczowej inspiracji na podstawie praktyki.

quote-right

Michał
Stanek

quote-left

Świetne przygotowanie, na warsztat wybrane najważniejsze a reszta w materiałach. Jestem bardzo zadowolona! 

quote-right

Dominika Dąbrowska

quote-left

Doskonała pozytywna atmosfera, świetne nastawienie uczestników, zero marudzenia, duuuużo wiedzy, bardzo dobry pomysł z randkami [speed dating]

quote-right

Rafał Szelenbaum

quote-left

WoW! Najbardziej emocjonalne i wzruszające wystąpienie. Poryczałam się, chyba nie tylko
ja ;-)

quote-right

​Joanna
Zaremba

quote-left

Mega energia, mega moc, mega pozytyw ;) Gratuluję ;)

quote-right

Rafał
Kietrys

quote-left

Krótko pracuję w tej branży, ale wiedziałem, że muszę pojechać bo dawka wiedzy, inspiracji czy kontaktów jaką mi obiecano została rzeczywiście spełniona w 100%

quote-right

Jan
Lisiewicz

quote-left

Chciałem spędzić czas z ludźmi pozytywnie nastawionymi do pracy, którą wykonują, rozwinąć pewne zagadnienia którymi się interesuję i czerpać z wiedzy/doświadczenia innych. Jestem zwolennikiem współpracy, a zupełnie inaczej współpracuje się z osobami, które się po prostu zna.

quote-right

Marcin
Treter

quote-left

Lubię Was. Czas na spotkanie i poznanie innych nie tylko pośredników. Miła, luźna
atmosfera.

quote-right

Maria
Daniec

quote-left

Każdy znajomy z branży nieruchomości polecał więc stwierdziłam że też muszę sprawdzić :)

quote-right

Karolina
Dutka

quote-left

Networking, wiedza, pozytywni ludzie, klimat pozytywnej zmiany, brak poczucia konkurowania ze
sobą

quote-right

Monika Kowalczyk

quote-left

Uważam, że to wspaniała okazja żeby spotkać interesujących ludzi z całej Polski, pozytywnie nakręconych na nieruchomości. Ludzi, którzy dzięki swojej pasji, zarabiają fajne pieniądze, nie z musu tylko z przyjemności. A poza tym uważam, że to najlepiej zainwestowane pieniądze w szkolenie dla całego zespołu i super integracja..

quote-right

Uczestnik Recamp#7

quote-left

Ciekawość, chęć rozwoju, szersze spojrzenie na temat nieruchomości, wiedza jaką przekazują bardziej doświadczeni, atmosfera o jakiej słyszałam :)

quote-right

Magdalena Szelenbaum


Tak było na poprzedniej edycji

PRELEGENCI

Kim byli prelegenci poprzednich edycji

Recamp #1

Recamp #2

Recamp #3

Recamp #4

Recamp #5

Recamp #6

Recamp #7

Recamp #8

Recamp #9RECAMP#10 ZACZYNAMY ZA


02
DNI
17
GODZIN
06
MINUT
23
SEKUND

© 2019 RECAMP 

PRYWATNOŚĆ  

Zapisz się na listę We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.