fbpx

Komunikat

W związku z ograniczeniami, które nakładają na nas obecne rozporządzenia rządowe związane z organizacją imprez szkoleniowych i konferencji (m.in. obowiązek zachowania 2,5m2 na uczestnika) okazało się, że organizacja tak dużej imprezy jak recamp 10 spowoduje, że będziemy musieli zastosować się do konkretnych wymagań sanepidu. Oznaczałoby to dla Was uczestników duże ograniczenia w poruszaniu się oraz uniemożliwiałoby praktycznie swobodne korzystanie z części merytorycznej i networkingowej recampu, które to części są głównymi wartościami dla naszych uczestników.

Zdecydowaliśmy się podjąć bardzo trudną dla nas decyzję i przełożyć r10 na kwiecień 2021. 

Jednocześnie informujemy, że dotychczas zakupione bilety zachowują ważność. Zwracamy się do Was z prośbą o nie zgłaszanie się do nas po zwrot za bilety. Impreza w kwietniu odbędzie się - zrobimy wszystko, żeby tak się stało.

Równocześnie nie chcemy rezygnować z zaplanowanego na listopad terminu i podjęliśmy decyzję o organizacji mniejszego wydarzenia - Akademii, na której chcemy uczyć agentów profesjonalnego pośrednictwa (zgodnego z Modelem Pośrednictwa, który promuje recamp). Dla managerów przygotowaliśmy oddzielną ścieżkę szkoleniową.

#recamp10 i Akademia przy r10

Najbardziej inspirująca konferencja

dla pośredników w obrocie nieruchomościami


23-24 kwietnia 2021

Recamp.pl to najbardziej inspirująca konferencja w branży nieruchomości w Polsce. Z okazji 10. edycji szykujemy wydarzenie na ok 500 uczestników z całej Polski, które odbędzie się w Kuźni Napoleońskiej w Paprotni k. Warszawy!

Recamp.pl to inicjatywa promująca najlepsze projekty branżowe. Recamp.pl to ludzie, szkolenia, nauka, doświadczenie, kontakty, marketing, sprzedaż i biznes.

Recamp to agenci nieruchomości, deweloperzy, rzeczoznawcy, portale ogłoszeniowe, dostawcy oprogramowania, CRMy, homestagerzy, fotografowie, startupy branżowe, szkoleniowcy, trenerzy, studenci. Nie może Ciebie tam zabraknąć.

KUP BILET NA 10. edycję RECAMP

Cennik w wersji Early Birds

-29% od cen tuż przed recampem.

499

brutto

#recamp10 
merytoryka


 • Wykłady
 • Przerwy kawowe
 • Targi
 • Networking
 • Lunch

799

brutto

#recamp10

merytoryka 

+ wieczorne party


 • Wykłady
 • Przerwy kawowe
 • Targi
 • Networking
 • Lunch
 • Wieczorne party do 4 rano (uroczysta kolacja i open bar)

1100

brutto

#recamp10

merytoryka 

+ wieczorne party

+ dowolna Akademia


 • Wykłady
 • Przerwy kawowe
 • Targi
 • Networking
 • 2x Lunch
 • Wieczorne party do 4 rano (uroczysta kolacja i open bar)

Dowolna Akademia

 • podczas #recamp10 (24/04)


nie czekaj!


Ze względów organizacyjnych, cena biletu rośnie bliżej wydarzenia. Dzieje się to w momencie wyczerpania poprzedniej puli promocyjnej lub upłynięcia czasu przewidzianego na tańsze bilety. Nie warto więc zwlekać z zakupem na ostatnią chwilę.

AKADEMIA 10. EDYCJI RECAMP

24 kwietnia, czyli dzień po 10. edycji recamp.pl, w hotelu Kuźnia Napoleońska odbędzie się akademia recamp. 

Będą to aż 3 ścieżki tematyczne. Warto więc zakupić pakiet wraz z akademią i w ten sposób uczestniczyć w               2- dniowym recampie. Spora część uczestników przyjedzie już w środę wieczorem, aby w czwartek uczestniczyć w konferencji recamp z imprezą wieczorną do rana.  Dzień później akademia (liczba miejsc ograniczona). 

Zapraszamy!


Liczba miejsc na każdym z warsztatów jest ściśle ograniczona - warto więc kupić bilet na Akademię szybciej!


UCZESTNICY POPRZEDNICH EDYCJI

Po tym wykładzie poczułem się zainspirowany. Wcześniej nie patrzyłem na podnajem pod kątem inwestycyjnym. To jest to czego oczekuje na recamp. Konkretnej i rzeczowej inspiracji na podstawie praktyki.

Michał
Stanek

Świetne przygotowanie, na warsztat wybrane najważniejsze a reszta w materiałach. Jestem bardzo zadowolona! 

Dominika Dąbrowska

Doskonała pozytywna atmosfera, świetne nastawienie uczestników, zero marudzenia, duuuużo wiedzy, bardzo dobry pomysł z randkami [speed dating]

Rafał Szelenbaum

WoW! Najbardziej emocjonalne i wzruszające wystąpienie. Poryczałam się, chyba nie tylko
ja ;-)

Joanna
Zaremba

Mega energia, mega moc, mega pozytyw ;) Gratuluję ;)

Rafał
Kietrys

Krótko pracuję w tej branży, ale wiedziałem, że muszę pojechać bo dawka wiedzy, inspiracji czy kontaktów jaką mi obiecano została rzeczywiście spełniona w 100%

Jan
Lisiewicz

Chciałem spędzić czas z ludźmi pozytywnie nastawionymi do pracy, którą wykonują, rozwinąć pewne zagadnienia którymi się interesuję i czerpać z wiedzy/doświadczenia innych. Jestem zwolennikiem współpracy, a zupełnie inaczej współpracuje się z osobami, które się po prostu zna.

Marcin
Treter

Lubię Was. Czas na spotkanie i poznanie innych nie tylko pośredników. Miła, luźna
atmosfera.

Maria
Daniec

Każdy znajomy z branży nieruchomości polecał więc stwierdziłam że też muszę sprawdzić :)

Karolina
Dutka

Networking, wiedza, pozytywni ludzie, klimat pozytywnej zmiany, brak poczucia konkurowania ze
sobą

Monika Kowalczyk

Uważam, że to wspaniała okazja żeby spotkać interesujących ludzi z całej Polski, pozytywnie nakręconych na nieruchomości. Ludzi, którzy dzięki swojej pasji, zarabiają fajne pieniądze, nie z musu tylko z przyjemności. A poza tym uważam, że to najlepiej zainwestowane pieniądze w szkolenie dla całego zespołu i super integracja..

Uczestnik Recamp#7

Ciekawość, chęć rozwoju, szersze spojrzenie na temat nieruchomości, wiedza jaką przekazują bardziej doświadczeni, atmosfera o jakiej słyszałam :)

Magdalena Szelenbaum


Tak było na poprzedniej edycji

PRELEGENCI

Kim byli prelegenci poprzednich edycji

Recamp #1

Recamp #2

Recamp #3

Recamp #4

Recamp #5

Recamp #6

Recamp #7

Recamp #8

Recamp #9


© 2020 RECAMP 

PRYWATNOŚĆ  

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.