Oto lista naszych prelegentów na 7. edycji recamp.pl. Już teraz możesz zapoznać się z tematami jakie poruszymy na recamp#7 oraz tym, kto będzie je poruszał.

Program, tradycyjnie, będzie realizowany w kilku równoległych ścieżkach – dla właścicieli i managerów firm, dla zaawansowanych profesjonalistów rynku nieruchomości oraz dla osób rozpoczynających swoją przygodę z branżą.

Marta Gadzińska (więcej)

Od 2010 roku pracuje nad jakością we własnej firmie – AKME. Ukończyła podyplomowe studia z pośrednictwa i wyceny nieruchomości. Uważa, że nie ma rzeczy, ktrych nie byłaby w stanie osiągnąć.

Marta poprowadzi wykład: Jakość, głupcze!
Skąd pomysł na temat? Bill Clinton wygrał kiedyś wybory prezydenckie hasłem „Ekonomia, głupcze!” Hasłem kluczem wykładu będzie jakość. Pośrednicy mogą wygrywać wybory klientów wysoką jakością oferty, której nie da się uzyskać samodzielnie. Poprawa efektywności i skuteczności działań przyśpiesza finalizację transakcji, pozwala na zwiększenie obrotów, a zadowoleni Klienci polecają skutecznego pośrednika dalej.
Podczas tego wystąpienia Marta omówi: zasadę Pareto, korzyści z pracy na wyłączność, efekty home stagingu, zalety korzystania z profesjonalnych fotografów, to kiedy i jak warto dodatkowo promować ogłoszenia oraz potrzebę posiadania responsywnej strony internetowej czy konieczność współpracy z innymi pośrednikami.


Marta Smith (więcej)

Od kilku lat wraz z mężem prowadzi firmę zajmującą się skutecznym inwestowaniem w nieruchomości. Wykonuje projekty inwestycyjne zarówno pod sprzeaż jak i najem wykorzystując sprawdzone i bezpieczne strategie.

Marta poprowadzi wykład: Brytyjski przepis na sukces w inwestowaniu
Pośrednicy nieruchomości – ze swoją wiedzą, kontaktami i doświadczeniem – są w świetnej pozycji, żeby stać się inwestorami w nieruchomości! A powodów do inwestowania jest wiele: pasywny dochód, niezależność finansowa, możliwość odejścia na wczesną, bardziej niż godziwą emeryturę i zbudowania trwałego bogactwa.
Marta pokaże w jaki sposób można zbudować duże portfolio nieruchomości do wynajmu, nawet zaczynając z minimalnym kapitałem, dzięki tzw. sile potęgowania (compounding) i mechanizmowi dźwigni finansowej. Posłuży się przykładami z własnego doświadczenia w inwestowaniu jako ilustracjami. Opowie o strategiach inwestowania w nieruchomości w Wielkiej Brytanii: zarówno o tych klasycznych i sprawdzonych od lat (buy to let, buy to sell, HMO), jak i o tych, które zdobyły popularność w ostatnich latach (serviced accomodation, commercial to residential conversions, rent to rent) oraz o kilku mniej znanych technikach.


Piotr Ląd (więcej)

Od 2010 roku prezes i właściciel firmy Room Factory, od 2013 członek BNI Polska. Szkokelniowiec i trener skupiający się na przełamywaniu lodów na sesjach networkingowych i minglingu.

Piotr poprowadzi wykład: Wprowadzanie skali w biznesie
Wykład Piotra będzie dotyczył odpowiedniego wykorzystania narzędzi sprzedażowo-marketingowych wraz z uporządkowaniem pracy pozyskania klienta poprzez networking. Korzyści dla uczestników wykładu to przede wszystkim:
• praktyczne porady na temat tego jak zwiększyć konwersję z networkingu
• informacja na temat narzędzi sprzedażowych oraz ich skutecznego wykorzystania
• nowy sposób na promowanie siebie poprzez wywiady oraz podniesie swojej wiarygodności
• porady związane z monitorowaniem pracy oraz tego, jak kontakty przekuć w zlecenia


Barbara Hołubicka (więcej)

Rzeczoznawca majątkowy z uprawnieniami nr. 5306. Specjalizuje się w wycenie nieruchomości inwestycyjnych, kolejowych, drogowych, jak również w procesach wywłaszczeniowych.

Barbara poprowadzi wykład: Sprzedaż powyżej wartości rynkowej
Wykład prowadzony przez rzeczoznawcę. Będzie składał się z następujących elementów:
1. Przedstawienie procesu sprzedaży ze wskazaniem obszarów wartości rynkowej i ceny.
2. Co wpływa na wartość rynkową, na jakiej podstawie jest kalkulowana.
3. Jaki jest wkład pośrednika w cenę sprzedaży.
4. Jakie elementy składają się na cenę sprzedaży.
5. Przykład – case study.
6. Zestawienie 4 przykładów -zrealizowanych transakcji. Tabela obrazująca przykładową kalkulację wynagrodzenia % składanego.
7. Korzyści dla pośredników.
8. Podsumowanie – to nie naciąganie kwiatami, tylko praca m. in. na emocjach.
Podczas tego wystąpienia Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób uzasadnić % składany, uzyskają argument do negocjacji warunków współpracy oraz zdobędą narzędzie do budowania przewagi wśród konkurencji.


Dominika Dąbrowska (więcej)

Jeszcze do niedawna Home Stager i właściciel marki Sceny Domowe, a dziś odnoszący sukcesy Agent Nieruchomości w RE/MAX Prestige w Krakowie, z wynikiem 2. miejsca pod względem obrotów firmy na koniec 2016. Prywatnie, pasjonat nieruchomości fotografii i podróży.

Dominika poprowadzi wykład: Otwórz drzwi nieruchomości – Domy Otwarte
Wykład będzie opowieścią o organizacji Domów Otwartych Nieruchomości – od przygotowania po zamknięcie transakcji.Przede wszystkim Uczestnicy otrzymają odpowiedzi na pytania:
• Jaki jest cel Domów Otwartych i czy Dominika go realizuje?
• Ile czasu trwa „Dom Otwarty”?
• Dla kogo robi Domy Otwarte?
• Czy oczekuje uprzedzenia o wizycie?
• Na ile wcześniej reklamuje ten dzień?
• Jak reklamuje event – co działa, a co się nie sprawdza?
Dominika opowie również o (ciekawostka!) organizacji Domów Otwartych w Portugalii.
Uczestnicy wyjdą z wykładu bogatsi o wiedzę na temat niezwykle skutecznego narzędzia sprzedaży nieruchomości jak i budowy marki pośrednika.


Krzysztof Rzepkowski (więcej)

Szkoleniowiec, doradca ds. nieruchomości, menedżer i trener sprzedaży, wykładowca akademicki z 15-letnim stażem oraz szkoleniowiec sprzedaży na rynku nieruchomości od 6 lat.

Krzysztof poprowadzi wykład: Otwórz drzwi nieruchomości – Domy Otwarte
Krótko? Półtoragodzinny lot w nieodległą przyszłość w poszukiwaniu niezbywalnej wartości dodanej.
Dłużej? Jaką wartość dodaną powinniśmy zacząć wytwarzać już dziś, by w trzeciej dekadzie XXI wieku – a więc już za 4 lata – być pożądanym partnerem na rynku nieruchomości a nie reliktem minionej epoki, który łatwo da się zastąpić jedną aplikacją? Czy wystarczy tylko nadążać za postępem technologicznym, korzystać z dronów, kodów QR i spacerów 3d, by przekonać do siebie pokolenie Z, które właśnie wkracza do gry? Jaką należy posiadać wiedzę i jakie rozwijać umiejętności, by za kilka lat nie wypaść z tej niebywale rozpędzonej karuzeli, jaką jest dzisiejszy świat? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Zapraszamy na wykład #pośrednik 3d!


Michał Stanek (więcej)

Doświadczenie w spredaży zdobywa od 5 laat. Pośrednikiem jest od 2 lat, Sprzedaje, opowiada historię, ale też pisze na blogu . Jestem zwolennikiem nowoczesnych technologi, wysokich standardów i naturalnej sprzedaży.

Michał poprowadzi wykład: 5 mitów na temat super sprzedawcy
Czyż pośrednictwo nie opiera się na sprzedaży? Jeśli się zgadzacie, to koniecznie bądźcie na tym wykładzie. Michał opowie o podnoszeniu kwalifikacji w sprzedaży, o tym czy być szczerym wobec klientów jakie znaczenie ma produkt oraz kiedy stosować techniki sprzedaży. Pokaże spojrzenie na temat sprzedaży z zupełnie innej perspektywy.


Małgorzata Długosz (więcej)

W branży nieruchomości od dwóch lat. Prowadzi biuro BELLFORD ESTATE, które jest rozszerzeniem rodzinnej firmy finansowej BELLFORD. Zawodowo zajmuję się pośrednictwem w sprzedaży, zarówno w nieruchomościach jak i w branży finansowej.

Małgorzata poprowadzi wykład: Jak opowiedzieć siebie by klient kupił – Personal Branding
Personal branding, czyli o sztuce pięknego opakowania, strategie mówienia o sobie, czyli dlaczego ludzie mają Ci uwierzyć , storytelling, czyli historie sprzedają oraz efekt Zeigarnik – czyli niedokończona opowieść. Ciekawe? Przyjdź na ten wykład! Prelekcja zwiększy umiejętności sprzedażowe oraz przede wszystkim nauczy podstawowej sprzedaży – samego siebie.


Arkadiusz Gleń (więcej)

Przygodę w branży zaczął 5 lat temu w roli Doradcy ds. nieruchomości. Wysokie wyniki sprzedażowe, zadowolenie klientów oraz chęć dzielenia się nabytą wiedzą zaprowadziły Go na salę szkoleniową. Obecnie jestem trenerem sprzedaży w grupie Lloyd.

Arkadiusz poprowadzi wykład: Potęga skryptu. Skuteczne Spotkanie Sprzedażowe
Umówienie spotkania. Walka z obiekcjami. Obejrzenie mieszkania. Pożegnanie. Brak kontaktu. Czy coś Ci to przypomina? Spotkania biznesowe rządzą się swoimi prawami. Każde z nich to pewnego rodzaju podróż. Pełna emocji, niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Czy posiadasz już mapę, która bezpiecznie zaprowadzi Cię do upragnionego celu? Na tym szkoleniu dowiemy się: jak określać i realizować cele podczas kontaktów z klientami, w jaki sposób programować spotkania by mieć nad nim pełną kontrolę, jakie tematy poruszać, a jakich unikać, by zaciekawić rozmówcę i pozytywnie zapisać się w jego pamięci, jak wyzbyć się łatki „nieproszonego gościa” i w naturalny sposób poznać prawdziwe potrzeby klienta, jak odnaleźć w sobie pełną sprawczość i zacząć mieć realny wpływ na sprzedaż, jak sprawić by klient miał poczucie fachowej pomocy, a nie typowo sprzedażowego „nawijania makaronu na uszy”, jak zyskać pewność siebie i swobodę w trakcie rozmowy.
Przyjdź, pokochaj skrypt i sięgaj po więcej!


Maciej Zajkowski (więcej)

Od 25 lat przedsiębiorczy manager, ostatnie 7 lat głównie związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych, które doprowadziły Go do restrukturyzacji i sprzedaży przedsiębiorstw. Od listopada 2016 r. podjął kolejne wyzwanie – doktorat na Wydziale Prawa Uczelni Łazarskiego – Prawo Gospodarcze, dodatkowo tworzy na Uczelni Instytut Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego oraz badań nad wypłacalnością.

Maciej poprowadzi wykład: Nowe obowiązki pośrednika przy obsłudze przedsiębiorców według regulacji Prawa Restrukturyzacyjnego
Prawo i nieruchomości- dwa nierozłączne tematy. Nowe regulacje Prawa Restrukturyzacyjnego (od 01.01.2016 r.) w niedługim czasie na dobre będą podstawą przetrwania wielu przedsiębiorców= klientów rynku nieruchomości, a sama sprzedaż tzw. okazji rynkowych oraz obsługa firmy w restrukturyzacji wymagać będzie od pośredników nowych umiejętności oceny stanu faktycznego firmy a nie tylko samej nieruchomości ale także sytuacji w której dana transakcja będzie mogła być dokonana.
Główne korzyści płynące z wykładu to omówienie głównych aspektów nowego Prawa Restrukturyzacyjnego, przedstawienie wrażliwych regulacji prawnych z którymi spotka się każdy pośrednik obsługujący firmę w restrukturyzacji, co należy zrobić jeśli firma jest w trudnej sytuacji ekonomicznej ( np. są tytuły egzekucyjne ), aby za kilka miesięcy transakcja z mocy prawa nie była bezskuteczna a kupujący nie został narażony na zwrot nieruchomości lub dopłatę dodatkowej kwoty. Ale również! Od czego będzie zależało przyszłe wynagrodzenie i dlaczego tylko wyłączność będzie możliwa w takiej obsłudze. I jeszcze kilka innych ważnych aspektów… Oj, będzie konkret!


Maria Daniec (więcej)

Od 2003 roku prowadzi własne biuro nieruchomości.Od 2004 pracuje tylko na umowach na wyłączność
W miedzy czasie zdobywała wiedzę nie tylko w zakresie nieruchomości ale i psychologi, mediacji, medytacji.
Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu coachingu, wyceny nieruchomości, audytu energetycznego.

Maria poprowadzi wykład: Twoja wartość jest najważniejsza
Będzie o byciu autentycznym. Będą pytania dotyczące wartości i odpowiedzi na nie. Będą ćwiczenia by podnieść wartość wewnętrzną. Po tym wykładzie bardziej uwierzysz w siebie, polubisz siebie. Zobaczysz w innych więcej pozytywów. Zyskasz większą przyjemność z tego co robisz, czym się zajmujesz. Odpowiesz sobie na pytania: Co dla Ciebie jest najważniejsze, ważne i mało istotne? Co możesz zrobić by widzieć „”pełne pół szklanki””? Czy można osiągnąć „”niemożliwe””? Jak zmieni się świat gdy Ty się zmienisz?


Paweł Sobociński (więcej)

Doświadczony sprzedawca nieruchomości, trener oraz wdrożeniowiec. Ekspert w zakresie popisywania umów na wyłączność. Na rynku od 2012 roku, gdzie od początku związany jest z marką Freedom Nieruchomości.

Paweł poprowadzi wykład: Wyłącznie wyłączność
Wielu pośredników nieustanie szuka sposób na zwiększenie swoich zysków. Tymczasem wystarczy nauczyć się jednej umiejętności, aby zarabiać dobre pieniądze i jednocześnie pracować komfortowo na własnych warunkach. Tak, chodzi o podpisywanie umów na wyłączność. Ten wykład zobrazuje słuchaczom zalety pracy na umowach wyłącznego pośrednictwa. Paweł wyliczy i opiszę zasady, którymi trzeba się kierować, aby ta praca była skuteczna. Jednak przede wszystkim Uczestnicy dostaną konkretne wskazówki co zrobić, żeby podpisywać wyłączności nie tylko z klientami z polecenia, ale także z klientami zimnych telefonów. Poznają sprawdzone zasady i narzędzia, które pozwolą im skutecznie pozyskiwać klientów na wyłączność.


Jolanta Starnawska (więcej) i Iza Miks Kożuchowska (więcej)

Jolanta: Pracując dla mniejszych organizacji a następnie dla tzw. sieciówek miałam okazję dotknąć materii zawodu niemalże z każdej perspektywy. Ta perspektywa dzisiaj jest moim największym potencjałem, który rozwijam wraz z moją wspólniczką w naszej firmie. Dzięki moim ciągłym edukacyjnym spotkaniom z pośrednikami mogę powiedzieć o tym jak ja pracuję a tym samym otrzymać w zamian ogrom wiedzy, która jest absolutną wartością dodaną. Jola szkoliła na recamp #6, NBP – konferencja dla pośredników, Kraków, GPEC Gdańsk Konferencja dla zarządców, Warsztaty rozwojowe dla zawodowców – warsztaty dla osób z różnych branż (nieruchomości, trenerzy sportowi, sprzedawcy bezpośredni, zarządcy itd. ) oraz prowadziła coaching rozwojowy dla firmy reklamowej.
Iza: szkoleniowiec z sukcesami. Wykładowca na takich imprezach jak recamp #5, Warszawska konferencja uczestników rynku nieruchomości, szkoliła w Krakowie, Szczecinie, Gdańsku, Toruniu, Warszawie ponad 800 agentów. Z wykształcenia ekonomista – ukończyła SGH – finanse i bankowość – pracowała ponad 10 lat jako Financial Manager w spółce giełdowej sektor IT z WIG20. Od 2008 roku w branży nieruchomości. Kocha narty i kitesurfing. Pisze o sobie, że uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi. To generator energii i pasji do tego co robi, którą do tego potrafi skutecznie zarażać.

Jolanta i Iza poprowadzą wykład: Na ringu rynku nieruchomości – starcie dwóch wizji pośrednictwa
Takiego duetu jeszcze nie znacie. Takiego duetu jeszcze nigdzie nie było! Na RINGU Dziewczyny, przedstawią dwie wizje pośrednictwa w IV rundach- jakość, edukacja, wyłączność i kooperacja. Pokażą w uporządkowany i chwytliwy sposób wady i zalety każdej z nich. Gdzie dwie kobiety się biją, tam uczestnik korzysta, czy jakoś tak… 


Marcin Kujanek (więcej)

Przedsiębiorca i inwestor na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w transakcjach flip. Prowadzi Webinary, LIVE FB oraz prezentacje w sieci.Przedsiębiorca i inwestor na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w transakcjach flip. Prowadzi Webinary, LIVE FB oraz prezentacje w sieci.

Marcin poprowadzi wykład: Sposoby i strategie na transakcje flip
W jakich sytuacjach robić remont totalny, a w jakich nie robić nic? Lepszy remont czy odświeżenie?
Na konkretnych, żywych przypadkach Marcin pokaże w jaki sposób inwestuje we flipy i jakie ma przy tym wyzwania. Opowie o nietypowych rozwiązaniach i przetestowanych strategiach na przykładzie kilku nieruchomości. Cel szkolenia? Poszerzenie lub zdobycie wiedzy nt. flipowania z sukcesem, wykorzystując różne sposoby i strategie.


Katarzyna Gorzędowska (więcej)

Prowadzi spółkę IMPRO Sp. z o.o. działającą na rynku inwestycji mieszkaniowych w woj. łódzkim, współautorka książki „Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie?”. Wynajmuje mieszkania i pokoje w Łodzi, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, przeprowadza remonty, inwestuje w modelu zakup–remont–sprzedaż.

Katarzyna poprowadzi wykład: O podnajmie słów kilka
Przez ostatnie 2-3 lata w dużych miastach jest duży boom na podnajem. Na czym polega, z czym to się wiąże, jak wygląda współpraca właściciela z najemcą, jakie są ryzyka, a jakie korzyści? Czy warto namówić właściciela mieszkania do wynajęcia mieszkania ze zgodą na podnajem? Praktyczne informacje dotyczące podnajmu, konkretne case studies współpracy z właścicielami mieszkań. Zwięźle i na temat o podnajmie!


Konrad Bernaciak (więcej)

Od 8 lat zajmuje się nieruchomościami na rynku wtórnym oraz pierwotnym a także szerokim marketingiem dla biur nieruchomości. Rozwija rozwiązania informatyczne ułatwiające sprzedaż nieruchomości.

Konrad poprowadzi wykład: Nowoczesny marketing dla biur nieruchomości
Nieruchomości to nie tylko deweloperzy, współpraca, wyłączność, rekrutacje, stowarzyszenia, prawo, podatki, sprzedaż. Nieruchomości to… internet! Jak prowadzić marketing biura nieruchomości w świecie dominowanym przez aplikacji mobilne i serwisy społecznościowe? Podczas tego szkolenia Uczestnicy nabędą świadomość jakie dodatkowe kanały marketingowe mogą uruchomić dla swojej firmy, jak budować w nich pozytywny wizerunek oraz będą w stanie uruchomić pierwsze kampanie reklamowe. Będzie hot content!


Radosław Musiał (więcej)

Właściciel MUSIAŁ GROUP, prawnik, pośrednik z ic. nr 8113, zarządca nieruchomości z lic. nr 27117, członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, członek National Association of Realtors. Od 12 lat w branży nieruchomości, odpowiedzialny za obsługę deweloperów, doradztwo prawne, inwestycyjne na rynku nieruchomości oraz regulacje stanów prawnych i podatkowych nieruchomości.

Radosław poprowadzi wykład: Stwórz na własnym podwórku miejsce dla dewelopera i zacznij działać
Szukaj gruntów, rób analizy, due diligence i przygotuj biznes plan, następnie zaoferuj to deweloperom i pomóż im sprzedać a Bóg ci to wynagrodzi :) Czym zaowocuje ten wykład? Przełamią barier i rozpoczęciem dotykania wciąż niedostępnego obszaru rynku. BĘDZIE PETARDA!


Marzena Szczepanik

Trener biznesu, coach, negocjator. Od ponad pięciu lat biznesowo sympatyzuje z branżą nieruchomości A doświadczenie biznesowe zdobywała w branżach przemysłu stoczniowego, transportu lądowego i odzieżowego aktywnie tworząc I zarządzając strategiami sprzedażowymi oraz procesami negocjacyjnymi. Obecnie koncentruje się na szkoleniach biznesowych, coachingu i negocjacjach. Od 2004 roku zajmuje się rozwojem kompetencji biznesowych i potencjału osobistego poprzez doradztwo i konsulting oraz realizację autorskich programów szkoleniowych skierowanych do wymagających grup odbiorców. Wspiera kadrę menadżerską I przedsiębiorców poprzez analizę, diagnozę, ocenę i profesjonalną informację zwrotną oraz programy wdrożeniowe i naprawcze. Doradza w procesach negocjacyjnych opracowując strategie oraz coaching negocjatorów. Prowadzi procesy coachingowe według standardów ICC oraz praktyka NLP I TLT. W trakcie swojego siedmioletniego doświadczenia trenerskiego przeprowadziła ponad 780 dni szkoleniowych oraz ponad 190 procesów coachingowych oraz negocjacyjnych. Prywatnie pasjonuje się rozwojem osobistym potencjału ludzkiego. Dokonane odkrycia, analizy, przemyślenia i wnioski wykorzystuje w realiach biznesowych uwzględniając indywidualność drugiego człowieka, z szacunkiem dla wartości i w atmosferze pełnego zaufania. Interesuję się równowagą ciała i umysłu łącząc aktywność fizyczną z technikami medytacyjnymi i radością życia, którą zapewnia taniec, a w ostanim czasie emocje związane z piłką nożną.

Marzena poprowadzi wykład: Jak sobie radzić ze stresem i presją w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami
Stres to naturalny wróg, którego nie znamy, a czujemy jego zagrożenie. By podjąć skuteczną walkę ze stresem, należy zrozumieć mechanizm jego działania. Następnie poznać własny, indywidualny sposób funkcjonowania i reagowania na zachowania stresogenne i stresory. Właśnie tę kwestię Marzena podejmie w trakcie wykładu interaktywnego skierowanego do uczestników recamp7. Rozpoznamy własne strategie radzenia sobie ze stresem. Poznamy wpływ kondycji psychofizycznej – czyli jak zadbać o siebie? Wyjdziemy z wykładu z informacją jaki styl reakcji na stres dominuje u Nas i jakie techniki relaksu są dla Nas najskuteczniejsze.


Sebastian Szmigielski (więcej)

W Facebooku od 2011 roku. Jego zadanie to budowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi reklamodawcami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej pracował w domu mediowym Omnicom.

Sebastian poprowadzi wykład: Facebook dla rynku nieruchomości
Człowiek z Facebooka wystąpi przed nami na żywo, z wiedzą prosto ze źródła! Sebastian powie o tym jak w sposób najbardziej wartościowy używać Facebooka do budowania swojego biznesu. Uczestnik dowie się jak w praktyczny sposób korzystać z narzędzie Facebooka. Nowocześnie, inspirująco i przydatnie!


Michał Kramarz

Head of Startups, Export & Entrepreneurship Development, Google Poland – Z branżą internetową związany od ponad 12 lat. Do Google dołączył w 2006 roku, jako jeden z pierwszych pracowników w Polsce. Od 2015 odpowiedzialny za wspieranie polskich firm i startupów w ekspansji na globalne rynki.

Michał poprowadzi wykład: Cyfrowe Trendy na rynku nieruchomości w Polsce i na świecie
Na 7 edycję recamp’u przynosimy Wam ENERGIĘ i PASJĘ Google’a do nas. Michał opowie o cyfrowych trendach na rynku nieruchomości w Polsce i na Świecie. Będą informacje z pierwszej ręki o tym jak szukamy nieruchomości w sieci, o tym jak wykorzystać potencjał Internetu i urządzeń mobilnych. Będzie tez inspirująco o rozwiązaniach dla rynku nieruchomości w erze mobile. Będą też konkretne studia przypadków. Słowem inspirująca i merytoryczna petarda! :)


Grzegorz Cota (więcej)

Obecnie pełni funkcję menadżera w Fundacji Twój StartUp, gdzie pomaga ponad stu przedsiębiorcom prowadzić ich projekty biznesowe. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Od sześciu lat promuje przedsiębiorczość na terenie woj. łódzkiego poprzez zarówno indywidualne doradztwo jak i wykłady i warsztaty.

Grzegorz poprowadzi wykład: Rozliczenie działalności pośrednika
Prelekcja będzie o możliwych formach rozliczenia działalności pośrednika w Polsce. Zostaną przedstawione i porównane takie formy jak umowa o pracę, jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka z.o.o., czy działalność w inkubatorze. Po prelekcji jej Uczestnik będzie znał omawiane formy rozliczenia i dowie się w jaki sposób zoptymalizować ten proces w swoim biurze nieruchomości.
Ta wiedza pozwoli zaoferować wyższe wynagrodzenie pośrednikom bez zwiększenia kosztów biura (dzięki optymalizacji formy zatrudnienia) oraz wspomoże rekrutacje nowych pośredników (dzięki wiedzy, że jednoosobowa działalność to nie jedyny sposób rozliczenia).


Grażyna Białopiotrowicz (więcej)

Grażyna Białopiotrowicz – ekspert w budowaniu marki osobistej w biznesie i polityce. Pasjonuje się psychologią wyglądu, zachowań niewerbalnych, psychologią sukcesu, motywacji i trenowania siły woli, a przede wszystkim praktycznym zastosowaniu tej wiedzy w kierowaniu zespołem i pozyskiwaniu klientów. Od 2000 roku prowadzi szkolenia, warsztaty, treningi w firmach, urzędach, instytucjach.

Grażyna poprowadzi wykład: Sztuka motywowania siebie, czyli jak odnieść sukces na rynku nieruchomości?
Są cechy osobiste, które gwarantują sukces w biznesie – są to inteligencja, poczucie kontroli wewnętrznej, pozytywna samoocena, świadomość celów oraz wytrwałość i samodyscyplina. O ile na inteligencję mamy ograniczony wpływ, o tyle pozostałe cechy okazują się być podatne na kształtowanie. Wytrwałość w trzymaniu się swoich ustaleń zależy w dużym stopniu od tego, co nas motywuje, czyli dlaczego pragniemy postępować w taki a nie inny sposób. Jaka jest natura motywacji? Co wzmacnia motywację i co ją osłabia? Co to jest siła woli i samodyscyplina? Do czego jest nam potrzebna? W jaki sposób trenować siłę woli? Jakie są cechy ludzi sukcesu? Nawyki porażki i nawyki sukcesu – czym się różnią? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź właśnie podczas tego wystąpienia.


Tomasz Nowak (więcej)

Założyciel NOWAK ESTATE. Były korpoludek, z wykształcenia inżynier górnik. Z sukcesami zarządzał zespołami sprzedaży w branży telekomunikacyjnej. Po drodze ukończył studia podyplomowe z Zarządzania Jakością. Z nieruchomościami związany od ponad 10 lat, kiedy to drugi raz radykalnie zmienił swoje życie zawodowe. Od 6 lat konsekwentnie rozwija swoją agencję NOWAK ESTATE. Jego podstawą działania jest filozofią Kaizen jako koncepcja ciągłego doskonalenia. „Jeśli chcesz więcej musisz być zostać kimś więcej”. Przekornie mówi, że jedyną stałą rzeczą w jego firmie jest… zmiana. Ten sposób myślenia doprowadził go z końcem roku 2015, do decyzji o gruntownej zmianie modelu biznesowego w swojej agencji. Po kilku latach pracy na podstawie umów zwykłych, postanowił działać przy sprzedaży nieruchomości jedynie na podstawie umów na wyłączność. Jak doszedł do tej decyzji? Z jakimi wyzwaniami musiał i musi się zmierzyć? Co dzięki tej zmianie osiągnął osobiście, jako firma i jego agenci? Swoimi doświadczeniami podzieli się z Wami podczas najbliższego recampu. Z radością przyznaje, że praca w nieruchomościach jest jego pasją. Odskocznię od życia zawodowego i pełny reset daje mu gra w squasha. Niepoprawny optymista.

Tomasz poprowadzi wykład: Level up, czyli historia pewnej zmiany
Tomek jakiś czas temu dokonał pewnej zmiany w swojej głowie, głowach swoich agentów i ofercie swojego biura dla Klientów. W takiej właśnie kolejności. Po kilku latach pracy na podstawie umów otwartych postanowił działać przy sprzedaży nieruchomości jedynie na podstawie umów NA WYŁĄCZNOŚĆ. Jak doszedł do tej decyzji? Z jakimi wyzwaniami musiał i musi się zmierzyć? Co dzięki tej zmianie osiągnął osobiście, jako firma i jego agenci? Swoimi doświadczeniami podzieli się z Wami podczas tego spotkania.


Mike Brodie (więcej)

Elected Treasurer of the National Association of REALTORS®
Appointed by then Governor Bush to Chairman of the Texas Real Estate Commission
2014 Distinguished Service Award recipient by the National Association of REALTORS®
Executive Board Member, Lone Star Chapter Big Brothers and Big Sisters
Board of Directors, Hankamer School of Business at Baylor University
Active Supporter of Emily’s Place, a transformational housing ministry for women escaping domestic violence
Top 200 Most Influential People in Residential Real Estate by Swanepoel 2014
Keller Williams Realty Top Profit Share Earner – current and past several years
Lifetime Achievement Award, Collin County Association of REALTORS® 2014
Outstanding Personal Achievement Award for Leaders in Luxury 2013
Distinguished Alumni Award from Grand View University 2010
Leadership Award for the Greater Dallas United Way
Past President of Plano Chamber of Commerce
Past Chairman of the Board of Governors for Gleneagles Country Club 2010
Mike Brodie began his career over 40 years ago and has won many prestigious awards, most notably the Distinguished Service Award from the National Association of Realtors. He worked with Keller Williams International to develop the KW Luxury Brand, and has assisted many executives and sports celebrities with their estate purchases in North Dallas and Southwest Collin County. In addition to being Broker/Owner of the Plano, Texas, office of Keller Williams, he has multiple business interests in Keller Williams International. Brodie is a former Chairman of the Texas Real Estate Commission and past treasurer of the National Association of Realtors®. He also currently serves on the Executive Committee of the Big Brothers Big Sisters Lone Star Chapter.

Mike poprowadzi wykład: 5 things that allowed me to succeed in the real estate industry
Na podstawie ponad kilkudziesięcioletniego doświadczenia Mike Brody zaprezentuje najistotniejsze cechy i umiejętności, które są kluczem do sukcesu w branży nieruchomości. Wiedza, narzędzia, kompetencje i wartości, to one dają esencje, której nie sposób przecenić i która komponowana we właściwych proporcjach owocuje sukcesem w branży nieruchomości. Możliwość uzyskania bezcennej wiedzy i wskazówek od jednego z najlepszych i najbardziej utytułowanych i doświadczonych Agentów Nieruchomości w USA!


Mariusz Łodyga (więcej)

Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, kierunek Politologia, specjalizacja – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 2003 roku prowadzi działalność gospodarczą w zakresie szkoleń oraz konsultingu. Specjalizuje się w zagadnieniach sprzedaży, marketingu, Public Relations, budowania wizerunku osobistego oraz biznesowego.

Mariusz poprowadzi wykład: Czterej jeźdźcy marketingowej apokalipsy
Krótko i na temat! Podczas wykładu Mariusz opowie nam o czterech czynnikach, które powodują ogromne biznesowe straty. Dzięki ich wyeliminowaniu działania marketingowe będą skuteczniejsze, a niepewność w prowadzeniu firmy mniejsza.


Kup bilet