Prelgenci

Sylwia Gajek-Zielińska

Od 4 lat jest trenerem w sieci RE/MAX. Wprowadzając Agentów w rynek Nieruchomości wpajaja im współpracę z klientami, opartą na szacunku do swojej osoby oraz uczciwie i lojalnie zbudowanej relacji. 

Wykład
Zbuduj sobie wyłączność

Wykład mówi o tym jaki wpływ ma praca w modelu wyłączności na poczucie wartości Agenta poprzez motywację, szczerość w relacji z klientem oraz inwestycję w siebie. 
Wizerunek Agenta, czyli jak stworzyć i utrzymać wizerunek Agenta Profesjonalisty. 
Afirmacja to wykład o tym, jak wypracować w sobie motywację, by nie poddać się na kolejnych etapach kariery. Jak wsłuchiwać się w wewnętrzne "ja", by stworzyć team zwalczający wszelkie prywatne i zawodowe przeciwności. 

Grzegorz Grabowski

*Prowadzi blog Wynajmistrz.pl- jest praktykiem, który wie wszystko o najmie i podnajmie nieruchomości,
* Właściciel biura rachunkowego rozliczającego kilkuset klientów prowadzących najem, podnajem, handel lokalami mieszkalnymi, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne rodzaje działalności związane z nieruchomościami.
* Organizator szkoleń i wykładów na temat rozliczania najmu, podnajmu oraz handlu mieszkaniami,
* Autor książki: “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się w ponad 10 tys. nakładzie.

Wykład
Co Pośrednik powinien wiedzieć o VAT?

Jak wykorzystać VAT na swoją korzyść:
- Kiedy przy sprzedaży nieruchomości występuje VAT a kiedy PCC?
- Kiedy masz prawo do odliczenia VAT-u?
- Jak zarabiać na pośrednictwie 23% więcej?
- Jak zrobić remont 15% taniej? 
- Kiedy wynajem powinien być opodatkowany VAT-em?
- Czy w wynajmie krótkoterminowym jest konieczność rozliczania VAT-u?
- Dlaczego korzystając z Booking.com albo Airbnb zostajesz importerem?
Wszystko opowiem w konwencji bajki o wyprawie Baltazara Gąbki. Zgadnijcie, kogo reprezentuje Szpieg z Krainy Deszczowców? 😉

Kaśka Czerwiak

Pośredniczka nieruchomości od 1995 roku. Uczestniczka recamp.pl pd pierwszej edycji, prelegentka na 6 edycjach. Miłośniczka nowych technologii, aktywna agentka, mimowolna mentorka, marketerka certfikowana przez Digital Marketing Istitute.

Wykład
Handlarz adresów, sprzedawca, marketer czy doradca? Kim chcesz być, gdy dorośniesz?

Jaką strategię na siebie wybrać, znaleźć swój unique selling point i przekonać do siebie klientów? Które narzędzia i kanały komunikacji pomogą Ci osiągnąć cel? Synteza i analiza postrzegania ról, w których występujemy na rynku.

Joanna Legun

Jest adwokatem. Prowadzi własną kancelarię. Pomaga przedsiębiorcom rozwiązywać ich problemy prawne. W szczególności zajmuje się kwestią sporów sądowych oraz tworzenia umów. 

Wykład
Jak nie popełnić 10 kosztownych błędów przy zawarciu umowy pośrednictwa

Wykład będzie poruszał takie obszary jak:
Czy w ogóle z taką osobą warto zawrzeć umowę – weryfikacja kontrahenta
Ważenie ryzyka – ewentualne dodatkowe zabezpieczenia umowy (kary umowne, dodatkowe zabezpieczenie rzeczowe)
Zgoda małżonka
Weryfikacja osób uprawnionych do zawarcia umowy
Pełnomocnictwo do zawarcia umowy, prokura
Spółka cywilna
Forma umowy
Sposób zawarcia umowy
Klauzule abuzywne
Dowody

Jolanta Starnawska

Od 20 lat w branży nieruchomości. Od 2011 roku współtworzy własną markę pod nazwą Starnawska.pl Nieruchomości. Trener mentalny, szkoleniowiec, autorka warsztatów dedykowanych zarówno pośrednikom, jak i kadrze zarządzającej. Od 3 lat regularnie realizuję szkolenia przygotowywane na indywidualne potrzeby dla biur nieruchomości. W pracy zawodowej zawsze stawiam na ludzi, którzy są potencjałem do rozwoju. 

Wykład
Motywacja a działanie - czy optymalizacja pracy agenta nieruchomosci jest możliwa?

Temat realizowany w oparciu o narzędzia trenera mentalnego w odniesieniu do pracy w pośrednictwie na każdym szczeblu. Nasze lęki, obawy, frustracja, strach paraliżują nie rzadko to, co powinno nakierować nas na skuteczne i efektywne działanie. Czy i jak można poradzić sobie z natłokiem pracy, brakiem czasu, wypaleniem zawodowym, brakiem motywacji. Jako praktyk wiem, że oprócz oczywistych narzędzi w postaci wiedzy merytorycznej czy też narzędzi sprzedażowych , marketingowych potrzebujemy wsparcia mentalnego. Wsparcia, które pozwoli nam na optymalizowanie naszego zaangażowanie a jednocześnie uzyskiwanie coraz lepszych wyników w pracy.
Chcę, abyś mógł w trudnych momentach swojej pracy pamiętać o tym, że jesteś świetna/y w tym co robisz i nadal będziesz to robić. Każde spotkanie, nawet to pozornie uznane za porażkę, wnosi do naszego życia tyle, ile zechcemy z niego wynieść. 

Jacek Kotarbiński

Pracuje z zarządami firm, zespołami marketingu i sprzedaży, prowadzi autorskie szkolenia, warsztaty oraz indywidualny coaching.
Należy do globalnej Rady Dyrektorów POPAI The Global Association for Marketing-at Retail, największego na świecie stowarzyszenia ekspertów shopper marketingu. Należy do Rady Marek Superbrands Polska i Rady Programowej IAB Polska. W 2015 roku pojawił się na liście 100 Najbardziej Inspirujących Osób Polskiej Branży Interaktywnej.
Racjonalizuje procesy marketingu i sprzedaży, controllingu, zarządzania markami czy projektami marketingowymi. Pomaga w efektywniejszym zarządzaniu kosztami marketingu oraz zwiększeniu wartości i zyskowności firmy. 
Pracował dla takich firm i marek jak: Lotos, Energa, Polpharma, Coca-Cola, Orange, Balex Metal, EWE, Enea, Masterlease, Nikon, Deloitte, Agros Nova, Dr. Oetker, Onet.pl, Kompania Piwowarska, Kamis, Darboven, sieci banków spółdzielczych i wielu innych.

Wykład
Komunikacja marketingowa 360 usług biur nieruchomości

Strategia komunikacji biur nieruchomości. W jaki sposób biura i pośrednicy prowadzą swoją komunikację marketingową i jak sprawić by była skuteczna? 
Inspiracja i wiedza z zakresu strategii komunikacji marketingowej biur nieruchomości

Natalia Laskowska

Wiceprezes ds. operacyjny w firmie AirHelp. Pomaga pasażerom lotniczym uzyskać należne odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot. Pracuje nad usprawnieniem usług i produktów, dążąc do wzrastającego zadowolenia klientów. Budując zespół od 1 do 300 pracowników w ciągu zaledwie 4 lat, zdobyła (m.in) doświadczenie w rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz umiejętność wzmacniania potencjału jej członków, w celu efektywnego dążenia do wyznaczonych celów.

Wykład
Gdy celem jest sukces. Budowanie zespołu.

Kiedy warto przestać być samodzielnym pośrednikiem i zainwestować w zespół oraz jak zrobić to z głową?
Umiejętność pracy w zespole to kompetencja, od której często zależy sukces. Bez kooperacji trudno mówić o efektywnym działaniu. W biurze nieruchomości bardzo często pojawia się istotny dylemat: działać w pojedynkę czy zwiększać zespół? Skupić się na rozwoju zespołu czy kontynuować swoje operacyjne zaangażowanie w pracę pośrednika? Co przyniesie większą wartość dla biznesu? Celem wykładu jest przedstawienie głównych założeń z zakresu budowy efektywnego zespołu, skutecznej komunikacji i innych kluczowych aspektów zarządzania zespołem.