Jolanta Starnawska

Od 20 lat zawodowo zajmuje mnie branża rynku nieruchomości. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczynałam od stanowiska asystentki pośrednika. Połknęłam bakcyla i nieruchomości aż do dzisiaj zawładnęły całym moim życiem zawodowym. Miałam szczęście trafić na swojej drodze zawodowej na wyjątkowych fachowców od których uczyłam się warsztatu merytorycznego jak i również wiedzy praktycznej. Zdałam egzamin państwowy zdobywając licencję nr 4855 – to był przełomowy moment w moim postrzeganiu zawodu pośrednika i sposobie pracy . Pracując dla mniejszych organizacji a następnie dla tzw. sieciówek miałam okazję dotknąć materii zawodu niemalże z każdej perspektywy. Ta perspektywa dzisiaj jest moim największym potencjałem, który rozwijam wraz z moją wspólniczką w naszej firmie Starnawska.pl Nieruchomości od 2011 roku. Dzięki moim ciągłym edukacyjnym spotkaniom z pośrednikami mogę powiedzieć o tym jak ja pracuję a tym samym otrzymać w zamian ogrom wiedzy, która jest absolutną wartością dodaną. Moim głównym założeniem i celem w pracy edukacyjno-warsztatowej jest propagowanie jak najwyższej jakości usług w pośrednictwie . Z własnego doświadczenia wiem że, łączenie misji z biznesem nie jest łatwe, ale nie jest niemożliwe. Jeśli realizujesz swoje cele w oparciu o zaufanie i najwyższą jakość oferowanych usług to idziemy tą samą drogą, w której mogę pomóc, zainspirować i przekazać konkretne wskazówki. Ty decydujesz czego potrzebujesz a moim zadaniem jest dostosować zajęcia do twoich potrzeb bo „Twoje potrzeby są moim priorytetem.”

Jolanta wystąpi podczas recamp#8 z wystąpieniem:

Turkusowy model zarządzania zespołem w biurze nieruchomości

Model zarządzania w turkusowym systemie szczegółowo opisany w „Doktrynie jakości profesa Blikle” ma również swoje zastosowanie w zarządzaniu zespołem agentów nieruchomości. Model ten Jola praktykuje świadomie w swojej firmie a wcześniej niektóre jego elementy praktykowała w zarządzanych przez siebie zespołach.
„Lider partnerstwa nie wydaje poleceń, co kto ma zrobić, bo jego zespół wie to bez niego. Nie organizuje współzawodnictwa, ale współpracę. Nie ocenia ludzi, ale ich wspiera, a jeżeli rozmawia z kimś o jego postępach, to nie po to, aby zdecydować o jego awansie lub degradacji, ale aby ustalić, co tej osobie jest potrzebne do rozwoju.”


Skontaktuj się ze mną

Facebook Starnawska Nieruchomości