Dariusz Drapella

Niezniszczalny 60-letni gdański triathlonista trenuje po 23 godziny tygodniowo, czasem nawet nocą. Jest aktualnie najlepszym zawodnikiem na świecie rankingu Ironman All World Athlete, w kategorii 60-64 lata (ponad 3500 zawodników). W październiku br. wystartuje w mistrzostwach świata ironmana na Hawajach. 4km w oceanie, 180km na rowerze i 42km maratonu w tropikalnym klimacie.
Inspiracje to część misji recampu. Zbierzność nazwisk jest również nieprzypadkowa. Darek jest Ojcem Bolka Drapella, jednego z założycieli recampu. Taki przykład!

Dariusz wystąpi podczas recamp#8 z wystąpieniem:

Możesz wszystko, czyli Nie-ma-nie-mogę

W sprzedaży jest jak w sporcie, zwycięzca jest jeden. Ile razy trzeba biec maraton, aby odnieść zwycięstwo? Jak budować siłę żelaznego charakteru, który pomoże w najtrudniejszych zmaganiach z niemożliwym i całą masą konkurentów, którzy mają ten sam cel? Podczas wystąpienia Darka nie tylko nabierzesz sił, wiary oraz inspiracji do zmagania się ze swoją codziennością. Jako uczestnik recampu staniesz się częścią Darka marzenia i dążenia do występu na mistrzostwach swiata w Ironman na Hawajach. Szczegóły wkrótce!
Po teorii, czas na praktykę. Darek poprowadzi słynny run-recamp-run, choć obiecał ulgowe traktowanie 🙂.
O motywacji, o pozytywnym nastawieniu do niemożliwego, o zmaganiu się z samym sobą opowie na 8. edycji recamp.pl Darek Drapella, ironDario


 

Skontaktuj się ze mną

Facebook