Na recamp.pl chcemy zapraszać prelegentów przede wszystkim pasujących merytorycznie do omawianych zagadnień, którzy jednocześnie ciekawą formą prelekcji zainteresują uczestników, porwą ich do wspólnej dyskusji.

Wierzymy, że dobry prelegent to w połowie fachowiec, a w połowie dobry moderator dyskusji i grupy. Wśród uczestników recamp.pl jest bardzo dużo wiedzy, którą chcemy się dzielić. Inspiracja wynikająca ze wspólnych doświadczeń to cenny praktyczny wkład w rozwój biznesu. Ludzie recamp.pl to pośrednicy, biznesmeni (bizneswomenki też oczywiście, jeśli nie przede wszystkm), marketerzy, home stagerzy, fotografowie, inżynierowie. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać idee jaka nami kieruje w takiej formie, którą polubicie i do której będziecie chcieli wracać!

Organizatorzy

?php echo $value->post_title; ?>

Agnieszka Szałęga-Gazda
Pośredniczka, właścicielka biura, nieustannie pcha się do (w) góry

?php echo $value->post_title; ?>

Basia Chalińska
Pośredniczka, właścicielka biura, nie umie usiedzieć w miejscu

?php echo $value->post_title; ?>

Bolek Drapella
Internety robi, a przy tym jest mega zalatany

?php echo $value->post_title; ?>

Krzysiek Kowalkowski
Internety robi i zamierza Was zaskoczyć i siebie chyba też

?php echo $value->post_title; ?>

Dominika Sadowska-Nowak
Pośredniczka, właścicielka biura, najlepsza mama

Agnieszka Szałęga-Gazda (Wrocław)

Pośrednik, idea-INVEST nieruchomości

W branży nieruchomości od 14 lat, w zawodu nauczyciel języka niemieckiego, z zamiłowania licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, Doradca Rynku Nieruchomości, „dizajnerka” wnętrz i dekoratorka wolnych przestrzeni, nie tylko tych „nieruchomościowych”. Od 2007  roku prowadzi biuro „idea-INVEST” www.idea-invest.pl,  wdraża nowe standardy obsługi nieruchomości z sukcesem realizując umowy na wyłączność, oparte na Home Brandingu i marketingu.

Inicjatorka wprowadzania „hygge” zarówno w życiu jak i w nieruchomościach. Pod jej nową marką „hyggeHOME”  www.hygge-home.pl zaraża klientów dobrą energią, pięknymi stylizowanymi wnętrzami i niestandardowym wyposażeniem, które sprawiają, że ich nowy dom jest miejscem, które oni sami tworzą.

Prywatnie mama dwóch synów, psycholog z dobrym „nosem” i pasjonatka muzyki. Zaangażowana w liczne akcje charytatywne i pracę z dziećmi na każdej płaszczyźnie. Jej pasją są narty, rower i góry, te niskie i te wysokie a celem zdobywanie wszelkich szczytów.

Basia Chalińska (Poznań)

Pośrednik

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, uwielbia swoją pracę, która stanowi jednocześnie jej hobby. W branży z sukcesem od kilku lat, obecnie prowadzi swoje biuro nieruchomości opierając się na zdrowej współpracy i innowacyjnym podejściu do Klienta. Pilna uczennica „networkingowa”. Wśród najlepszych praktyków szuka nowych inspiracji i rozwiązań niezbędnych do skutecznego funkcjonowania w nieustannie zmieniających się warunkach rynkowych branży nieruchomościowej. W ramach recamp.pl zajmuje się głównie tematami organizacyjnymi, chcąc być jednocześnie aktywnym uczestnikiem warsztatów. Wyznaje zasadę „póki działasz jesteś człowiekiem sukcesu”. Prywatnie mama trójki urwisów, z zamiłowania pasjonatka górskich wypraw i poznawania tego co nowe.

Bolek Drapella (Gdańsk)

Od 18 lat w branży internetowej, w latach 2010-2015 prezes i wiceprezes grupy Morizon-Melog (m.in. morizon.pldomy.ploferty.netnportal.pl), wcześniej również szef portalu gratka.pl. Od 2015 roku zaangażowany w AirHelp.com, gdzie prezes spółki AirHelp Poland pomaga pasażerom linii lotniczych. AirHelp od dołączenia Bolka do Zespołu urósł kilkadziesiąt razy, zatrudnia obecnie ponad 500 osób 38 narodowości i pomógł już ponad 5 milionom ludzi na świecie. W przeszłości, z ramienia agencji interaktywnej odpowiedzialny za obecność marki Heyah w internecie, pracował także dla BMW, DrOetker, Americanos, Mentos i Multimedia Polska. Prywatnie ojciec piątki dzieci z zamiłowaniem do górskich wyjazdów w dobrym towarzystwie latem i zimą, z gitarą i śpiewem. Ex instruktor harcerski i zuchmistrz ZHR, organizator wielu akcji społecznościowych.

Krzysiek Kowalkowski (Warszawa)

Online i offline marketer. Z branżą nieruchomości związany ponad 10 lat. Uczy agentów nieruchomości budowania ich wizerunku w sieci, wspiera agentów w budowaniu zasięgów ich ofert, pomaga zwiększać wyniki sprzedażowe poprzez takie działania jak generowanie i marketowanie leadów, geofarming, czy budowanie marki osobistej agentów nieruchomości. Lider warszawskiego zespołu Moje Nowe M, marketer, projektant użyteczności, architekt informacji, designer, współorganizator recamp.pl. Porowadzi bloga reblog.pl

Wcześniej szef zespołu realizującego projekty w jednej z największych spółek medialnych w Polsce Agora S.A., dla takich marek jak Domiporta.pl, Autotrader.pl i Tabor24.pl. Później związany z Grupą Allegro, gdzie skupiał się na doświadczeniu użytkownika, jako Lider zespołu projektantów mobilnych. W końcu jako Brand Manager kategorii Nieruchomości odpowiadał za biznes nieruchomościowy w Gratka.pl

 

Dominika Sadowska-Nowak (Poznań)

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zamiłowanie do nieruchomości zaszczepił w niej Ojciec, który od najmłodszych lat wprowadzał ją w tajniki zawodu. Świadomym wyborem Dominika kontynuuje tradycję rodzinną i od 2009 roku z powodzeniem prowadzi w Poznaniu własne biuro KRAMM Nieruchomości www.kramm.pl. Na recampowych ścieżkach z pewnością spotkacie się z jej profesjonalizmem, poczuciem humoru i niewyczerpanymi pokładami energii! Dominika obrała recamp jako pole realizacji swoich talentów organizacyjnych i mediacyjnych. Preferuje czyny zamiast słów, kocha ryzyko i najczęściej stawia mu wyzwanie na najwyższych stokach narciarskich.

Pomagali nam również

Przy pierwszej i drugiej edycji pracowały dla nas jeszcze dwie osoby, o których nie możemy nie wspomnieć. Bez nich nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy dziś, nie byłoby kolejnych edycji.

Dominik Stodolny (Katowice)

Broker nieruchomości; Marketer nieruchomości

Ideowiec, wizjoner i niepoprawny optymista. Znawca innowacyjnego podejścia do sprzedaży nieruchomości. Zdobywał wiedzę u najlepszych na świecie mentorów w branży nieruchomości (m.in. Tom Ferry, Gil Li-Ran). W Polsce, pionier oryginalnego marketingu nieruchomości skupionego głównie na wideo prezentacjach opartych na nowoczesnych, ponadstandardowych technikach marketingowych. Obecnie związany z marką freedom nieruchomości będąc odpowiedzialnym za rozwój oddziału w Katowicach. Współpracował z największą na świecie siecią biur nieruchomości RE/MAX. Dominik błyskawicznie zaraża innych optymizmem. Utalentowany w wielu różnych dziedzinach i bardzo kreatywny. Ceni ludzi z otwartym umysłem, zdolnych i pozytywnie nastawionych do świata. Fascynują go nowe technologie, social media, marketing i taniec.

Łukasz Kruszewski (Olsztyn)

Specjalista marketingu nieruchomości. Zajmuje się komunikacją marketingową w obszarze nieruchomości i wpływem nowych mediów na budowanie marek. Z branżą związany od 2007 roku. Zdobywał doświadczenie prowadząc własne biuro, współpracując z agencjami marketingowymi oraz koordynując realizację projektów unijnych m.in. w branży nieruchomości. Obecnie związany z marką freedom nieruchomości, gdzie odpowiada za zarządzanie wizerunkiem i komunikację marketingową. Promotor nowoczesnego podejścia do marketingu nieruchomości. Wyznawca idei zmiany standardów obsługi rynku pod kątem wykorzystywania narzędzi nowych mediów w zarządzaniu doświadczeniem klienta. Z zawodu pośrednik, z zamiłowania filozof, z pasji marketer. Autor poczytnego bloga – niestandardowo na temat nieruchomości: www.lukaszkruszewski.pl Prywatnie pasjonat socjologii kultury, filozofii, literatury fantasy, fan muzyki electro i sportów wytrzymałościowych.

Katarzyna Stachurska-Rexha (Wrocław)

Pośredniczka w obrocie nieruchomościami oraz właścicielka biura nieruchomości Ale Domy. Wprowadza z sukcesem na rynek wrocławski i propaguje umowy ekskluzywne oraz home staging. Jest przeciwniczką umów „otwartych”. Stawia na jakość, a nie na ilość. Koncentruje się przede wszystkim na sprzedających i ich potrzebach. Jest miłośniczką Internetu, nowych technologii, szkoleń (również sama prowadzi szkolenia na temat skutecznej sprzedaży nieruchomości), pisania (poczytaj artykuły na blogu – szczególnie polecam http://www.aledomy.com/…/wszystko-co-powinienes-wiedziec-o…/) i czytania. Zapalona podróżniczka, fanka gier komputerowych, optymistka zaprogramowana na sukces. W ramach recamp.pl jest odpowiedzialna ze kontakt z Wami – uczestnikami. Więc z pytaniami o tematyce różnej – możecie pisać bezpośrednio do Kasi (znajdziecie ją pod adresem mailowym rejestracje@recamp.pl) [/three_fourth_last] Wysoka jakość merytoryczna warsztatów recamp jest dla nas bardzo ważna, dlatego już przy trzeciej edycji zaprosiliśmy do wsparcia organizatorów kilka osób, które swoim doświadczeniem i różnym spojrzeniem na branżę pomagają nam w doborze najlepszych tematów na warsztaty i prelekcje.