Na recamp.pl chcemy zapraszać prelegentów przede wszystkim pasujących merytorycznie do omawianych zagadnień, którzy jednocześnie ciekawą formą prelekcji zainteresują uczestników, porwą ich do wspólnej dyskusji.

Wierzymy, że dobry prelegent to w połowie fachowiec, a w połowie dobry moderator dyskusji i grupy. Wśród uczestników recamp.pl jest bardzo dużo wiedzy, którą chcemy się dzielić. Inspiracja wynikająca ze wspólnych doświadczeń to cenny praktyczny wkład w rozwój biznesu. Ludzie recamp.pl to pośrednicy, biznesmeni (bizneswomenki też oczywiście, jeśli nie przede wszystkm), marketerzy, home stagerzy, fotografowie, inżynierowie. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać idee jaka nami kieruje w takiej formie, którą polubicie i do której będziecie chcieli wracać!

Organizatorzy

?php echo $value->post_title; ?>

Agnieszka Szałęga-Gazda
Pośredniczka, właścicielka biura, nieustannie pcha się do (w) góry

?php echo $value->post_title; ?>

Basia Chalińska
Pośredniczka, właścicielka biura, nie umie usiedzieć w miejscu

?php echo $value->post_title; ?>

Bolek Drapella
Internety robi, a przy tym jest mega zalatany

?php echo $value->post_title; ?>

Krzysiek Kowalkowski
Internety robi i zamierza Was zaskoczyć i siebie chyba też

?php echo $value->post_title; ?>

Dominika Sadowska-Nowak
Pośredniczka, właścicielka biura, najlepsza mama

?php echo $value->post_title; ?>

Sylwia Owsianna
Pośredniczka, dziewczyna Warta Poznania

Agnieszka Szałęga-Gazda (Wrocław)

Pośrednik, Brand&Sell

W branży nieruchomości od 14 lat, w zawodu nauczyciel języka niemieckiego, z zamiłowania licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, Doradca Rynku Nieruchomości, „dizajnerka” wnętrz i dekoratorka wolnych przestrzeni, nie tylko tych „nieruchomościowych”. Od 2007 do 2016 roku prowadziła biuro „idea-INVEST”, dzisiaj wdraża nowe standardy obsługi nieruchomości pod nową marką BRAND&SELL, z sukcesem realizując umowy na wyłączność, oparte na Home Brandingu i marketingu.
Prywatnie mama dwóch synów, psycholog z dobrym „nosem” i pasjonatka muzyki. Jej pasją są narty, rower i góry, te niskie i te wysokie a celem zdobywanie wszelkich szczytów.

Basia Chalińska (Poznań)

Pośrednik

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, uwielbia swoją pracę, która stanowi jednocześnie jej hobby. W branży z sukcesem od kilku lat, obecnie prowadzi swoje biuro nieruchomości opierając się na zdrowej współpracy i innowacyjnym podejściu do Klienta. Pilna uczennica „networkingowa”. Wśród najlepszych praktyków szuka nowych inspiracji i rozwiązań niezbędnych do skutecznego funkcjonowania w nieustannie zmieniających się warunkach rynkowych branży nieruchomościowej. W ramach recamp.pl zajmuje się głównie tematami organizacyjnymi, chcąc być jednocześnie aktywnym uczestnikiem warsztatów. Wyznaje zasadę „póki działasz jesteś człowiekiem sukcesu”. Prywatnie mama trójki urwisów, z zamiłowania pasjonatka górskich wypraw i poznawania tego co nowe.

Bolek Drapella (Gdańsk)

Od 16 lat w branży internetowej, w latach 2010-2015 prezes i wiceprezes grupy Morizon-Melog (m.in. morizon.pl, domy.pl, oferty.net, nportal.pl), wcześniej również szef portalu gratka.pl. Od 13 lat właściciel brytyjskiej spółki RoomAuction.com Ltd działającej w branży online travel oraz wiceprezes hongkońskiej spółki AirHelp.com pomagającej pasażerom linii lotniczych. Ewangelista efektywnego marketingu głównie w branży nieruchomości. W przeszłości, z ramienia agencji interaktywnej odpowiedzialny za obecność marki Heyah w internecie, pracował także dla BMW, DrOetker, Americanos, Mentos i Multimedia Polska. Prywatnie ojciec czwórki synów z zamiłowaniem do górskich wyjazdów w dobrym towarzystwie latem i zimą, z gitarą i śpiewem. Ex instruktor harcerski i zuchmistrz ZHR, organizator wielu akcji społecznościowych.

Krzysiek Kowalkowski (Warszawa)

Doświadczony online i offline marketer. Z branżą nieruchomości związany ponad 8 lat, z branżą internetową ponad 14. Dotychczas Szef zespołu realizującego projekty w jednej z największych spółek medialnych w Polsce Agora S.A., dla takich marek jak Domiporta.pl, Autotrader.pl i Tabor24.pl. Później związany z Grupą Allegro, gdzie skupiał się na doświadczeniu użytkownika, jako Lider zespołu projektantów mobilnych. Aktualnie Brand Manager kategorii Nieruchomości w Gratka.pl W wolnych chwilach wspomaga Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w kreowaniu brandów, budowaniu ich obecności online i offline, doradza w jaki sposób efektywnie wydawać pieniądze na marketing w branży nieruchomości. Projektant użyteczności, Architekt informacji, Designer.

Nieocenione wsparcie organizacyjne

Dominika Sadowska-Nowak (Poznań)

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zamiłowanie do nieruchomości zaszczepił w niej Ojciec, który od najmłodszych lat wprowadzał ją w tajniki zawodu. Świadomym wyborem Dominika kontynuuje tradycję rodzinną i od 2009 roku z powodzeniem prowadzi w Poznaniu własne biuro KRAMM Nieruchomości.
Na recampowych ścieżkach z pewnością spotkacie się z jej profesjonalizmem, poczuciem humoru i niewyczerpanymi pokładami energii! Dominika obrała recamp jako pole realizacji swoich talentów organizacyjnych i mediacyjnych. Preferuje czyny zamiast słów, kocha ryzyko i najczęściej stawia mu wyzwanie na najwyższych stokach narciarskich.


Pomagali nam również

Przy pierwszej i drugiej edycji pracowały dla nas jeszcze dwie osoby, o których nie możemy nie wspomnieć. Bez nich nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy dziś, nie byłoby recamp#3.

Dominik Stodolny (Katowice)

Broker nieruchomości; Marketer nieruchomości

Ideowiec, wizjoner i niepoprawny optymista. Znawca innowacyjnego podejścia do sprzedaży nieruchomości. Zdobywał wiedzę u najlepszych na świecie mentorów w branży nieruchomości (m.in. Tom Ferry, Gil Li-Ran). W Polsce, pionier oryginalnego marketingu nieruchomości skupionego głównie na wideo prezentacjach opartych na nowoczesnych, ponadstandardowych technikach marketingowych. Obecnie związany z marką freedom nieruchomości będąc odpowiedzialnym za rozwój oddziału w Katowicach. Współpracował z największą na świecie siecią biur nieruchomości RE/MAX. Dominik błyskawicznie zaraża innych optymizmem. Utalentowany w wielu różnych dziedzinach i bardzo kreatywny. Ceni ludzi z otwartym umysłem, zdolnych i pozytywnie nastawionych do świata. Fascynują go nowe technologie, social media, marketing i taniec.

Łukasz Kruszewski (Olsztyn)

Specjalista marketingu nieruchomości. Zajmuje się komunikacją marketingową w obszarze nieruchomości i wpływem nowych mediów na budowanie marek. Z branżą związany od 2007 roku. Zdobywał doświadczenie prowadząc własne biuro, współpracując z agencjami marketingowymi oraz koordynując realizację projektów unijnych m.in. w branży nieruchomości. Obecnie związany z marką freedom nieruchomości, gdzie odpowiada za zarządzanie wizerunkiem i komunikację marketingową. Promotor nowoczesnego podejścia do marketingu nieruchomości. Wyznawca idei zmiany standardów obsługi rynku pod kątem wykorzystywania narzędzi nowych mediów w zarządzaniu doświadczeniem klienta. Z zawodu pośrednik, z zamiłowania filozof, z pasji marketer. Autor poczytnego bloga – niestandardowo na temat nieruchomości: www.lukaszkruszewski.pl Prywatnie pasjonat socjologii kultury, filozofii, literatury fantasy, fan muzyki electro i sportów wytrzymałościowych.

Katarzyna Stachurska-Rexha (Wrocław)

Pośredniczka w obrocie nieruchomościami oraz właścicielka biura nieruchomości Ale Domy. Wprowadza z sukcesem na rynek wrocławski i propaguje umowy ekskluzywne oraz home staging. Jest przeciwniczką umów „otwartych”. Stawia na jakość, a nie na ilość. Koncentruje się przede wszystkim na sprzedających i ich potrzebach.
Jest miłośniczką Internetu, nowych technologii, szkoleń (również sama prowadzi szkolenia na temat skutecznej sprzedaży nieruchomości), pisania (poczytaj artykuły na blogu – szczególnie polecam http://www.aledomy.com/…/wszystko-co-powinienes-wiedziec-o…/) i czytania. Zapalona podróżniczka, fanka gier komputerowych, optymistka zaprogramowana na sukces.
W ramach recamp.pl jest odpowiedzialna ze kontakt z Wami – uczestnikami. Więc z pytaniami o tematyce różnej – możecie pisać bezpośrednio do Kasi (znajdziecie ją pod adresem mailowym rejestracje@recamp.pl)
[/three_fourth_last]
Wysoka jakość merytoryczna warsztatów recamp jest dla nas bardzo ważna, dlatego już przy trzeciej edycji zaprosiliśmy do wsparcia organizatorów kilka osób, które swoim doświadczeniem i różnym spojrzeniem na branżę pomagają nam w doborze najlepszych tematów na warsztaty i prelekcje.