Komunikat dot. organizacji 10. edycji recamp.pl

z dnia 12 marca 2020 r.[AKTUALIZACJA z 18 marca 2020: 
Ogłosiliśmy nowy termin akademii oraz #recamp10:
25-26 listopada 2020]

12 marca 2020

Drodzy uczestnicy i sympatycy recamp.pl

W związku z rozwijającą się epidemią koronawirusa, zdecydowaliśmy się na zmianę terminu 10. edycji recamp.pl oraz akademii.

Na chwilę obecną nie zmusza nas do tego decyzja administracyjna. Jednak intencją przewodnią naszej decyzji jest tutaj ograniczenie sytuacji, w których mogłoby dojść do rozprzestrzeniania się wirusa.

Recamp jest największą imprezą dla pośredników w obrocie nieruchomościami w kraju, a jego uczestnicy pochodzą z całej Polski. Nie możemy godzić się na ryzyko, które w naszych oczach mogłoby się pojawić wraz z organizacją imprezy, gdy ryzyko związane z wirusem jest największe.

Zdecydowaliśmy się również zadbać o bezpieczeństwo prelegentów oraz uczestników akademii recamp . W związku z tym 19 marca nie odbędzie się również akademia, ani 20 marca transmisja live z #recamp10.

Nowy termin obu wydarzeń podamy niezwłocznie po zakończeniu ustaleń z obiektem, dostawcami usług oraz prelegentami. Zakupione przez Was bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w wydarzeniach w nowym terminie. Zgodnie z Waszymi sugestiami priorytetem jest termin jesienny.

Trzymajcie się zdrowo,

w imieniu Zespoł recamp.pl

Bolesław Drapella
współorganizator